| laraandy a întrebat:

Uof...de Craciun merg pentru prima data la parintii iubitului meu si nu stiu ce sa le cumpar cadou. poate aveti voi o idee si mi-o spuneti si mie...:*

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Tinand cont ca voi sunteti foarte tineri si banii sunt o problema pentru voi si nu va ajung niciodata, cred ca cel mai indicat ar fi sa cumperi un buchet de flori alaturi de un zambet pentru probabil viitorii socri. Pentru ca acestia te vor privi aproape tot timpul invata sa zambesti, sa fii amabila si atragatoare, nu uita ca tinuta este cea care trebuie sa creieze cea mai buna inpresie.

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E dificil. Neaparat un buchet de flori pentru mama. Cred ca necunoscandu-le gusturile, nu trebuie sa te avanti la mari cadouri. O carte sau un album frumos pentru fiecare dintre ei, flori si prajituri sau bomboane ar trebui sa fie suficient si de bun gust.

| JeSa a răspuns:

Buna!, flori, bomboane pentru viitoarea soacra si pentru socru o sticla de sampanie!, Succes, pa!

| xibalba a răspuns:

Nu cred ca e ok sa ii iei un parfum, nu stii ce gusturi are in materie de parfumuri. Daca nu le stii pasiunile lor, e mai greu...
Dar cred ca o carte e un cadou potrivit si neaparat flori. Bafta!

| iuliancico a răspuns:

Un zambet cuceritor

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Mamei lui ii poti lua un ghiveci cu flori iar tatalui ii poti cumpara o sticla cu sampanie/vin.

| JackieSue a răspuns:

Poate ai putea sa ii iei mamei niste flori(trandafiri) si un tablou si tatalui ceva de baut(vin de preferat)... poate si un parfum.

| Aliyaa a răspuns:

Ii poti lua mamei lui un buchet de flori tatalui ceva de baut.

| Miruna3094 a răspuns:

De ce nu iti intrebi iubitul ce ii plac parintilor lui? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună, cumpără-le ceva semnificativ, un bibelou, frumos, un buchet de flori, sunt sigură că vor aprecia gestul norei lor happy
Mult succes, şi zi de zi să ai o zi bună happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand un buchet de flori pentru mama si o stical de bautura pentru tata si poti sa le iei o iconita, mai ales ca nu le cunosti gustrile.