| razvan168 a întrebat:

Ce cadou sa ii iau iubitei mele de ziua indragostitilor? in afara de lantic sau alta bijuterie, ceva legat de poze si clasicul ursulet deja i-am luat aceste lucruri si nu mai am idei

13 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Pai e simplu, i-ai o masina, telefon, casa, apartament, vila. Daca i-ai luat lant, bratara, poze si ursulet, iti permiti.

Oricum, daca nu ai dat de o materialista si o intretii cu bani, orice femeie apreciaza si gesturile simbolice, nu neaparat lucrurile materiale. Chiar si un trandafir mare si frumos un sarut si un te iubesc o pot face fericitawinking.

| jessikz0r a răspuns (pentru Seby90):

Tu ai dat de o materialista, ai iubit-o, te-a lasat si esti trist acum? Vrei cumva sa impartasesti cu noi aceasta durere? Eu zic ca e oka s-o lasi pentru tine si sa suferi tu linistit in tacere, ce parere ai? big grin

| Seby90 a răspuns (pentru jessikz0r):

Din afirmatia ta singura materialista o reprezinti doar tu.

Nu ma cunosti, nu ai de unde sa stii prin ce am trecut, cu atat mai putin nu accept din partea unei pitipoance acuzatii si jigniri.

Iti sugerez cu aceiasi calmitate si caldura sa iti vezi de treaba ta. Plus daca citeai mai departe de primul paragraf ai fi inteles aluzia si ideea mea, cu care aparent esti de acord, dar esti prea ignoranta sa citesti mai mult de 5 cuvinte pe zi.

O seara buna, nu cam i-ar pasa.

| jessikz0r a răspuns (pentru Seby90):

Mai Sebastiane, eu ti-am raspuns cu aceiasi moneda, amuzandu-ma de faptul ca esti foarte trist, sa stii ca astea nu trebuie sa le impartasesti cu toata lumea, sincer, nimanui nu-i pasa de tristetea ta si mai ales ma amuza faptul ca tu doar ai interpretat unele lucruri despre mine fara ca eu sa ma afirm cu ceva gen ce-ai spus tu adineauri, nu te-ai gandit niciodata ca poate interpretezi prost? Eu te vad om cu scaun la cap si cred ca nu e necesar sa ajungem la alte lucruri. Vezi-ti de supararea ta si desigur, acelasi sentiment il am si eu pentru tine, o seara cat mai buna, desi e trista, probabil ca toata viata ta de altfel.happy

| Seby90 a răspuns (pentru jessikz0r):

Si partea in care sunt trist nu e o interpretare? happy
FYI, not true.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vei da gres niciodata cu un buchet superb de flori....acum depinde si de ea... daca te iubeste va aprecia orice cadou oricat de neinsemnat ar fi el.Succes happy

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Scriei pe foarte multe harti te iubesc si umple toata camera cu ele sau scrie pe un perete sau zid Vrei sa fi sotia mea? si tu in spatele ei o astepti cu inelul pregatit

| buburuza2007 a răspuns:

Iai un parfum daca ii cunosti gusturile, sau daca vrei cv original fa-i un video cu o melodie de dragoste pe fundal, si spune-i in acel video ce simti pentru ea si cat de importanta este pentru tine, succes

| jessikz0r a răspuns:

Dragul de tine, ce m-ar da pe mine gata ar fi un buchet imens cu flori :X pfff orice fata viseaza in sinea ei la asa ceva, crede-ma!blushing Succes!

| ionut671 a răspuns:

Ceva eftin si bun si o sa-i placa doar atentia nu cadou

| 01092007 a răspuns:

Iti dau eu o idee, gasesti in orice librarie calendare care au spatiu pentru lipit poze pentru fiecare luna. scoate 12 poze cu voi doi si lipestele pe acest calendar, poti scrie sub fiecare poza cate ceva, un gand sau ceva ce ai vrea sa se intample in luna respectiva.eu cred ca e un cadou dragut care o s-o incante, e original si mai poti spune ca e si hand-made by you.bafta

| Alex_Toma_1985 a răspuns:

Un mare buchet de trandafirii rosii si o sampanie intr-un cadru intim numai voi doi

| givemeasmileeeeee a răspuns:

Du-o la o plimbare in parc. Dupa o mica plimbare, opreste-o intr-un loc mai retras, priveste-o in ochi si spne-i tot ce simti pentru ea.Adu-i aminte toate momentele frumoase petrecute impreuna, fetele sunt emotionate de asta.Si pup-o pe frunte