| Rashidd a întrebat:

Ce cadou sa ii iau iubitei mele de ziua indragostitilor?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Pai depinde si de cat timp sunteti impreuna. daca sunteti la inceput ii poti cumpara ceva de plus,flori, cutie de bomboane sau un inel ceva. daca sunteti de mai mult timp impreuna ii poti lua ceva personalizat. o perna cu poza voastra, un puzzle cu un text sau orice altceva. uite poate gasesti aici ceva http://www.cadouricadou.ro/cadouri-de-sf--valentin

2 răspunsuri:
| CupY a răspuns:

Tramdafiru + cercei sau inel sau sau sau sau indirect să o plimbi să o întrebi ce i-ar place, ce-i lipsește.
Iar dacă sunt prea scumpe trandafirul și pupicul face toți banii. Ah și eventual o scrisoare frumoasă.

| iulicik a răspuns:

Un cadou pentru o iubita e greu de gasit dar uite iti sugerez caci eu is fata:un parfum perfect,un set de cosmetica, o geanta noua, o invitatie intr-un restaurant unde veti fi in doi uchet cu florile ei preferate;
declaratie de dragoste (live, in fata tuturor prietenilor, dovada video, audio sau o scrisoare de dragoste, ca pe vremea bunicilor);
mic dejun servit la pat;
plimbare romantica sub cerul liber;
week-end romantic la o cabana la munte;
cina romantica pregatita de tine sau o rezervare la restaurant – preparate afrodiziace;
pernuta decorativa, in forma de inima, cu un mesaj de dragoste, personalizat;
set de bijuterii din care nu trebuie sa lipseasca un pandantiv in forma de inima sau o bijuterie personalizata (inscriptionata cu un mesaj sau un desen semnificativ pentru voi doi);
cartea preferata;
o poezie scrisa de tine;
rama foto clasica/digitala cu o fotografie de cuplu, romantica sau amuzanta;
colectie de DVD-uri cu filme de dragoste;
CD-uri cu cele mai frumoase melodii de dragoste sau melodiile voastre preferate;
aparat foto/telefon mobil;
set lumanari parfumate/cosmetice;
abonament sala de fitness sau abonament la un curs de dans;
magnet de frigider, cu mesaj de dragoste;
breloc personalizat;
o fotografie cu ea "incognito".