| PrESeUS a întrebat:

Ce cadou sa ii fac iubitei mele de Ziua Indragostitilor! Va rog ideeei rolling on the floor!

9 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Un oral

| kmarianak a răspuns:

Iata cateva idei de cadouri de Ziua Indragostitilor - Valentine’s Day/Dragobete pentru ea, http://www.interferente.ro/......tilor.html

| Azµre a răspuns:

O floare! O cutie de bomboane!

| albastrica009 a răspuns:

Un ursulet de plus

| Syaaa a răspuns:

~Obiecte normale:
- un set: lant+bratara / lant+ cercei / cercei+bratara
-Un ursulet
-Un buchet de trandafiri
- O cutie de ciocolata si o inimioara de plus
- O cana personalizata sau o cana cu tendinte de ziua indragostitilor
~Obiecte personalizate[cu voi]:
-puzzle in forma de inimioara
-bratara
-glob in forma de inimioara
- breloc
-cana
~Cadou extra:
2-3 trandafiri, cutie de ciocolata, un ursulet de plus sau o inimioara si o declaratie de dragoste :X. Multa bafta :*!

| Syaaa a răspuns (pentru Syaaa):

A da si era sa uit, poti sa facii si o perna personalizata cu o poza de a voastra big hug!

| irinel01 a răspuns:

Un trandafir.Si un te iubesc

| margarinaa a răspuns:

Poti sa ii cumperi ceva accesorii, de pe pagina de facebook http://www.facebook.com/welovezelia
Au reduceri 20%, la cumparaturi de peste 50 de lei (sa nu zici ca nu ma gandesc la buzunarul tau)!

| bdsm1 a răspuns:

Sex.