| madagascar a întrebat:

Ce cadou sau ce surpriza as putea sa-i fac prietenului meu la implinirea a 4 ani de relatie? mai e o luna da as vrea sa-i fac o surpriza placuta, eu nu sunt genul sa fac cadouri sau chesti din astea, dar cand i-am facut cate o surpriza sau cadou chiar a ramas placut surprins, da acum as vrea sa-i fac o surpriza placuta si sunt in pana de idei.

Răspuns Câştigător
| kytty a răspuns:

Bunahappy

felicitari si LA MULTI ANI incontinuare

pai...doar tu stii ce ii face placere, ce si-ar dorihappy

pe tine cu fundita si...smug laughinglaughinglaughing

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

O noapte romantica! Un mancarica, un vin...restul vin de la sine.

| madagascar explică:

Pai sticla de vin poate fi deja considerata la rece de pe acum, noaptea romantica e gandita deja, da vreau altceva, as vrea sa cumpar doua lantisoare la fel cu medalion care in interior sa se poata puna poza, da nu stiu de unde? sau altceva un pic mai deosebit, el mi-a facut o surpriza foarte placuta de craciun, am ramas fara cuvinte si vreau ceva diferit, de gatit ii gatesc mereu ce isi doreste, de cumparat parfumuri si alte chesti le facem impreuna, el isi doreste ceva da nu imi permit eu si nici el momentan, pentru ca trebuie sa ne terminam casa, vreau ceva simbolic dar in acelasi timp maret

| elyssa20 a răspuns:

Am cautat un pic pe net si uite aici cate ceva, poate te ajuta:
* carti
* chitara
* racheta de tenis
* paleta si mingi de ping pong
* bicicleta
* cosmetice (parfum, aftershave, lotiuni etc.)
* aparat de ras
* set caciula, fular, manusi
* telefon
mobil
* aparat foto digital
* iPod sau MP3 player
* camera de filmat
* ceas de mana
* jocul preferat (monopoly, rummy, sah etc.)
* minge
* DVD-uri cu filme sau jocuri pentru calculator
* animal de companie (caine, pisica etc.)
* accesorii (portofel, curea)
* abonament la o sala de forta
* bilete la concertele trupelor preferate
* bilet la meciul echipei preferate
* obiect personalizat (tricou, cana, hanorac)
* fotoliu-puf
* mouse personalizat
* sticla de vin sau whisky de colectie si suport pentru sticla
* obiecte decorative (lumanari parfumate, pernute decorative, pled)
* port carti de vizita
* glob zapada
* geanta
laptop
* breloc
* magneti pentru frigider cu mesaje sau modele specifice sarbatorilor de iarna
* lampa sau veioza pentru citit
* set accesorii pentru scris (pixuri, stilou)
* o rezervare la restaurantul preferat
* un week-end la munte
* abonament la cinemateca
pupici si bafta.

| claudiea79 a răspuns:

Eu ii fac iubitului meu cadouri torturii facute de mine; ii plac dulciurile. de ziua lui i-am facut tort de clatite. te craciun i-am facut salam de biscuiti si triamisu. de revelion i-am facut pandispan.am inplinit 2 ani si 3 luni am facut negresa cu ciocolata deasupra a mincat 2 farfurii. a fost incintat pentru ca nu se astepta sa ii fac. sa ii iei un portofel daca i s-a rupt portofelul; un telefon daca nu ii merge mobilul bine; pantalonii scurti pentru ca este vara; ciorapii; o pereche de adidasi; un deodorant; o sticla de sampanie in careefour este mai ieftina. cd-uri noi ca sa inregistreze filme de pe net. un gel de dus. tricouri cu formatia preferata.gateste-i mincarea preferata fa o prajitura ia o sticla de vin rosu inchiriaza-i filmu preferat. si vedeti-l impreuna sau invita-l la cinema. cumpara-i cartea cu autorul preferat. sau o undita daca pescuieste.

| cristina_3322 a răspuns:

Iati o lenjerie mai deocheata, si fai un dans cum numai romanacele stiusmug il vei lasa cu gura cascata+ ca te va dori mai mult. Ofera-i o noapte de neuitatlove struck Barbatii adora asta!

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna nu stiu daca te pot ajuta cu ceva.eu in vara anul trecut i-am facut iubitului meu o surpriza de care a ramas uimit. i-am facut pe plaja o inimioara din 25 de lumanari iar acasa in camera lui i-am facut o inimioara din stelute fosforescente si in interiorul ei am scris litera de la numele meu si al lui=love. i-a placut foarte mult a ramas uimit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna