| BlitzLikeXd a întrebat:

Ce cadou va doriti de la partenerul vostru?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cine romantice, nopti de dragoste...
Te pup!

8 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Am nevoie doar de iubirea lui! Dar daca mi-as dori ceva.mi-as dori ca prima noapte sa fie de neuitat! Intr-un loc special, de care sa-mi aduc aminte cu zambetul pe buze!

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Sa ma respecte, sa ma iubeasca si sa-mi fie alaturi in orice moment din viata, chiar de-i greu sau usor!
Pun mai mult pret pe lucrurile astea decat pe lucrurile materiale happy

| HolyPotato a răspuns:

Nu mi-ar plăcea să primesc cadouri de la partener.

| iubesc a răspuns:

O vacanta in doi...

| andru10best a răspuns:

Vacante in doi in cat mai multe locuri.

| AngelAndreea a răspuns:

Buchet de flori

| Angelina0101 a răspuns:

Mie mi'ar placea sa'mi ofere cit mai multa atentie. Ceea ce imi va darui ceea v'oi primi!