| C0rina30 a întrebat:

Ce calități trebuie să îndeplinească o femeie tânără pentru a putea juca oficial în filme pentru adulți? Credeți că este grea *meseria* de actriță porno? V-ar plăcea să faceți asta?

7 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Sa arate destul de bine, si sa stie sa joace un rol. Daca e grea:
Bai majoritatea actoriilor se plang ca nu e prea usoara, mai ales actritele. Mai profitabil si mai usor e videochatul.

| alina2k18 a răspuns:

Corinuto, aici esti pe TPU, aici discutam strict despre fetele care se saruta cu alti baieti [ niste c... ale dreaqu laughing ], nu despre filme pentru adulti!

| Pool77 a răspuns (pentru alina2k18):

Cred ca n-ar intra niciuna in industria porno nici daca ar vrea laughing)
Daca nici macar un amarat de partener nu pot face fericit, mai apoi o industrie intreaga?

| alina2k18 a răspuns (pentru Pool77):

winking Cine stie cunoastewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce calitati? Sa fii femeie usoara, sa n-ai moralitate, principii, rusine, etc. etc. si acolo cat de cat sa arati bine, frumusica cat de cat adica. Logic ca nu e grea pentru c****, astea nu au rusine, ar fi grea doar daca ar simtii rusine. Logic ca nu as juca, nu sunt *****, am principii prea mari si rusine, mai bine mor de foame.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu vei fi prima Pradã a proxenetilor

| baracudabari a răspuns:

Jonh Babusca pe Facebook
O poza alba, tot din Timisoara..as vrea sa vorbim putin.