| vocea a întrebat:

Vin din nou cu o intrebare dezbatuta si anume:
Credeti ca este normal ca sa existe actrite porno? Stiu pare o intrebare paradoxala deoarece ele exista, dar cum arata o actrita porno pentru voi? Ce reprezinta o astfel de femeie pentru voi?
Credeti ca afecteaza cumva modul in care este tradata si vazuta femeia si anume ca si un obiect?
O parere persoanala, eu nu cred ca v-ar placea ca mamele voastre sa faca asa ceva.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ăsta le este talentul si asta fac. Daca lor le place sa fie tratate ca o gaură in care toti se pot descărca, de ce nu? Unele fac asta si de nevoie. Au copii de crescut si nu stiu sa faca altceva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum sa arate? ca un om ca oricare altul, ba mai mult, un om mai curajos decat multi avand in vedere prejudecatile

| RAY a răspuns:

Din moment ce femeile ofera doar sex ce sunt? majoritatea se remarca doar prin fizicul lor atat, sa fim seriosi noi stam cu ele ca ne ofera vaginul lor ele stau cu noi din interes

| Violleta2022 a răspuns:

Este o alta forma de prostitutie, mai elevata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Au si ele rostul lor. Nu arata cu nimic mai special sau mai diferit decat si este ea in sine. Rreprezinta exact ceea ce este ea. O femeie care este actrita porno si atat. Influenteaza cumva, pentru ca cei mai multi dintre noi fac comparati intre femeile usoare si femeile pe care nu le cunosc.

| Stefanismyname a răspuns:

Ele sunt platite pentru asta, ele si-au ales job-ul asta.

| tom190 a răspuns:

E super cool sa fii prostituata,

| kentake0 a răspuns:

Cea mai tampita intrebare de pe TPU, scuze

| Amsieuintrebari a răspuns:

Sper ca nu esti pus in situatia asta laughing)) Ma rog, normal ca nu mi-ar placea sa imi vad mama facand asa ceva... Ba raspunde-mi pe privat ca ti-am dat numerele laughing))))))))))))