| daddy a întrebat:

Ce compromisuri ati fi in stare sa faceti pentru o relatie? happy

11 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Pai. depinde ce fel de compromisiuni. Daca tii mult la relatia data. sh e destul de serioasa. as face oricewinking love struck

| Encore a răspuns:

Aproape orice big grin
NU pot sa zic ce nu as face...

| M.J. a răspuns:

Pentru actuala relatie, as face orice pentru ca stiu ca merita

| snepy a răspuns:

Lavinus ce inseamna pentru tine prostii?
daca iubesti o persoana faci orice pentru ea

| Puiutz a răspuns:

Buna:*. daca relatia e serioasa.as face mai multe.desigur nu prostii. ce`i vine in minte.laughing. ceva care cu adev ar meritahappy.
te pup:*

| Puiutz a răspuns:

Snepy. vroiam sa spun. unii cer. lucruri imposibile. oricum era acolo asa gluma.normal ca atunci cand iubesti o persoana faci tot ce poti pentru ea!

| Puiutz a răspuns:

Ok masad.gatastraight face. am scris mai aiurea.nu va tot legatzi acumstraight face. desigur ca am face tot ce`i posibil pentru persoana iubita.

| Puiutz a răspuns:

M`am exprimat gresit. sper sa ma intelegeti:-s.

| alinaandrei a răspuns:

Depinde de relatie.eu as face compromisuri (tot ce se poate)pentru barbatul care il iubesc cu adevarat(de iubit cu ADEVARAT, iubim odata in viata!)si pentru relatia cu el, sa-l fac fericit conteaza mult pentru mine, mai mult decat propia-mi persoana.
pa, pa
bafta

| Wisdom a răspuns:

Aproape orice, daca persoana merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lavinus ce inseamna pentru tine prostii?
daca e relatia serioasa faci orice (nu sa te omori ca sigur nu vrea partenerul/partenera)