| anonim_4396 a întrebat:

Cu sau fara compromisuri intr-o relatie?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dar ce zici de asta
http://gallery.photo.net/photo/5999809-lg.jpg costa 6.500€ in Europa si $5.000 in Statele Unite, are textura la fel ca o femeie reala simtul vaginului la fel, te asteapta oricand vrei tu sa o iei, adopta orice pozitie nu te saturi niciodata de ea. Nu e de mirare ca multi cand isi vede femeia isterica o da afara si face comanda de una ca asta :))

| RAY a răspuns (pentru mgtow):

Stiinta evolueaza asa e, poate in viitor vor fi si reale femeii de ce nu

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

Eu cred ca vor fi ceva tip robot sau ca in filmu ala cu arnold care il face clon, iese sub forma de simulare si te face sa te simti asa ca si cum ai fi cu una iar astea de silicon mai scad de pret.

| RAY a răspuns (pentru mgtow):

Se ea un ovul si un spermatoiz si se programeaza de atunci cum sa fie femeia fizic dar si pe cine sa serveasca, sf dar cine stie

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

Tu ai da bani pe una de aia de silicon 6.500 de euroi? nu e o rusine multi au asa ceva acasa mi se pare destul de normal exista si barbat de silicon pentru ele... nu e vorba ca ala are probleme de socializare sau deceptie amoroasa dar daca crede ca e mai bine asa si e fericit nu strica.

| RAY a răspuns (pentru mgtow):

Draga amice si cu o fata platesti sexul tot acolo ajungi,ori ca platesti pe una ori cu una tot acolo ajungi, da as da, dar mai trebuie imbunatatiri cum ar fi comunicarea, sa fie ca o fata reala sa se comporte, si cred ca se va putea

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

Faci rost de un animal de companie si vorbesti cu el te simti bine ai relatii cu publicul sex cu papusa acasa, dar trebuie sa ai un loc bun pentru ea o incui cu lacatul in caz ca ai vizita sa nu vada altfel ai imbulinato laughing

| RAY a răspuns (pentru mgtow):

Romania e o tara medieviala ai dreptate

| LoveAngel223 a răspuns:

Depinde daca baiatul merita sa faci compromisuri.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fara.

| RAY a răspuns:

Din iubire faci orice parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu. Altfel, nu vad un posibil viitor al relatiei.

Răspuns utilizator avertizat
| lizemm a răspuns:

Daca relatia merita e binevenit. daca tu consideri ca se merita la fel. eu una am facut si o sa mai fac multe compromisuri in relatia mea, e moment simt ca merita dar apoi cineva imi da o palma si ma trezesc la realitate si imi dau seama ca de fapt nu trebuia. si tot asa si nu ma invat minte niciodata. de ce? pentru ca il iubesc si daca eu consider si mie imi face bine, si ii face bine si relatiei este binevit un compromis. decide cu inima.winking

| soricelulRulz a răspuns:

Eu zic cu, daca iubesti pe cineva cu adevarat merita sa faci compromisuri dar cu conditia ca totul sa fie reciproc

| ExPeRyMeNt a răspuns:

Cu happy