| mitu86 a întrebat:

Ce conteaza mai mult intr-o relatzie, iubirea sau sexu?

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

La inceput, iubirea apoi sexul si intr-un final sexul si banii! Suna nasol si multi vor sari la gatul meu acum, dar stiu ca adevarul doare, asa ca-mi place sa spun eu ce altii nu vor sa auda!

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să fie o dragoste în adevăratul sens al cuvântului atât emoțional cât și fizic!
Dacă abordăm doar sex înseamnă că vorbim de bani, interese, etc.
Pa, pa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Utilizatorul "ronin" a dat cel mai bun răspuns!

| Razvan a răspuns:

Conteaza sa stii sa pastrezi armonia intre cele doua+respectul

NOname
| NOname a răspuns:

Iubirea. Iar unde e iubirea/dragostea, e si sexul. Insa sex fara iubire, e ceva sec, mecanic, gol.

| Just4FunHD a răspuns:

Clar iubirea si respectul reciproc. Si unde e iubire e si dragoste si sex. Deci iubind le poti avea pe amandoua. Nu as da niciodata si ma jur cand zic asta, nu as da niciodata iubirea pe sex.

| irina20 a răspuns:

Iubirea si respectul.Degeaba se inteleg 2 parteneri la sex daca in rest nu se suporta.

| Angel_5977 a răspuns:

Iubirea

| CDelia a răspuns:

Sexul fara iubire e 0 asa ca pun pe primul loc dragostea. Fara indoiala ca si sexul e important.

| EraGGon a răspuns:

Sexul sexul

| Antonia_2588 a răspuns:

Amandoua:X

| Myuu a răspuns:

Nu faci dragoste doar cu trupul, cei care se iubesc cu adevarat fac dragoste si cu sufletul

| andutzadragutza a răspuns:

Iubirea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce vrei tu de la acea relatie. Daca vrei doar sex, asta conteaza. Daca vrei o relatie bazata pe sentimente conteaza iubirea, iar dupa si sexul.

| angel199 a răspuns:

Konteza cel mai mult iubirea, p/u daca nu iubesti, nu ai idei de sex, si totul se distrama

| suzy_5549 a răspuns:

50-50 sex fara iubire se poate. iubire fara sex?

| GiRl_4254 a răspuns:

Eu cred ca iubirea dar si sexul conteaza putin.