| Zabbyel a întrebat:

devil) Sa vedem big grin big grin big grin dragostea >: sora cu sexu? love strucklove struck
iubirea frate cu pasiunea >:
ceva rudeni >:

6 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Ai ganduri sa ti-o pui cu sora ta, sau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex inseamna sa-ti pese doar de placerea ta si sa te doara fix in slapii din gunoi daca pe ea o doare ceva, se simte bine sau ceva de genul. De-asta se cam zice ca sex faci cu o curva pentru ca faci cum vrei si nici nu te intereseaza macar 1% de ea.

Mai bine nora si cu soacra.winking

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Inseamna ca eu am facut dragoste cu curve? laughing
Eu as zice ca faci dragoste atunci cand iti iubesti partenerul, dar asta nu inseamna ca sexul e doar pentru sadici big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Sex e cand te intereseaza doar placerea ta si atat. laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar tot sex e si atunci cand vrei sa impresionezi, si incerci sa o faci bine pentru ambii big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Sunt pareri impartite pana la urma. laughing