| Sisjjssjjsjs a întrebat:

Ce cred bărbații că vor femeile?

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Bani

| Violleta2022 a răspuns:

Bani si masini.

| dullcat a răspuns:

Multi considera ca toate sunt materialiste, insa cele care sunt au probleme si incearca sa compenseze pentru ele printr-un stil de viata superficial.In realitate orice om sanatos vrea de la partener/partenera iubire, respect, comunicare, empatie etc.

| Hyperion7 a răspuns:

Bani,mașini,30+ cm, bărbat Chad,bărbat care să-și vândă sufletul pentru ele.
Pe când femeile vor,de fapt,un om care sa le iubească,sa le respecte,sa le asculte,sa le înțeleagă.
Bine,sunt și excepții de femei care vor cele menționate mai sus,legat de bani, mașini etc, însă e excepția, nu regula, păcat că mulți le baga pe toate in aceleași oalasad

| Marius22222222222 a răspuns:

Nu vrei sa stii

| anonim3248 a răspuns:

Depinde de femeie.

| anonim3248 a răspuns (pentru anonim3248):

Să fie frumos bărbatul.

| anonim3248 a răspuns (pentru anonim3248):

Să aibă și studii.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Eu cred ca ele vor bad boy.

| VadimIvanov a răspuns:

Bani, mașinii, casă de lux. Și multe lucruri care nu ai vrea să le sti.

| danimarinescu a răspuns:

În funcție de cultură, principiile personale și idealuri, femeile sunt diferite. Unele cer potențial de succes de la partenerul de viață, altele prosperitate acumulată împreună, dezvoltare de cuplu. Altele au standarde American Express, MasterCard Visa, altele romantice, familia fiind scopul vieții.