| Ymela a întrebat:

Ce credeti baieti ca inseamna sa fie irezistibila pentru voi?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai sunt fata, dar cred ca pot si eu sa imi dau parerea, irezistibila e sa stii ca nu a fost cu toata lumea si nu va fi cu oricine, e acea fata timida dar a naibii de frumoasa sau draguta, naturala, iar frumusetea ei nu se bazeaza pe dotare, nu e cea mai dotata dar are acel ceva fizic care te atrage, acea privire, acel zambet, acea voce chiar, are un fel aparte de a fii in preajma ta, de a se misca, a sincroniza mainile, capul etc. de a vorbi cu tine, iti spune niste replici care te fac sa ai impresia ca ea e singura fata pe care ai cunoscut-o la viata ta iar celelalte au fost anormale, ea e cuminte, ea nu umbla cu toti, nu colinda cluburi, nu se imbraca provocator pentru ca stie ca "provocatorul" se masoara in caracterul tau, la cum poti schimba starea de spirit a baiatului de langa tine, cum poti sa-l iubesti prin cuvinte prin gesturi. Fetele irezistibile sunt ale naibii de cuminti. O fata irezistibila se imbraca al naibii de decent dar de stilat si frumos, de bun gust si asta atrage mai mult decat orice "golaciune" si mai sunt si alte teorii despre intrebarea ta etc etc etc.
Scuze, doar astea mi-au venit momentan in minte dar crede-ma ca lista e iuhuu, lungă.

| Ymela explică (pentru anonim_4396):

E buna parerea ta...imi place! happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu alte cuvinte, Anastasia e cea mai irezistibilarolling on the floor

| Alex1992buc a răspuns:

Sa aiba **** de nota 10

| Credinoameni a răspuns:

Sunt baiat si stiu bine ce este o fata irezistibila.
Fetele irezistibile au acel "ceva " care te face sa le iubesti.De exemplu fata irezistibila din viata mea are acea privire ingrijorata, in care i se vede frica, aceasta privire ma face sa vreau sa o protejez.Si mai ales ochii, zambetul, chipul acela cand este fericita, cand rade din tot sufletul cu aceea sclipire din ochii ei in acel moment, asta te vrajeste.Asta daca si numai daca mai mereu e trista si plictisita.Aceasta fata nu stiu de ce imi place de ea doar ca lucrurile astea pe care nu le-am vazut la alte fete ma fac sa o doresc.
Femeile sunt cele mai frumoase atunci cand iubesc si sunt iubite big grin. Daca ai aceasta frumusete esti irezistibila.
Sunt de acord cu Anastasia, noi nu vrem o pitipoanca semidezbracata, dar totusi trebuie sa fii si decenta insa sa si-ti pui partile in valoare-nici sa fii calugarita big grin.Dar ceva important ce Anastasia nu s-a axat prea mult in raspunsul sau desi l-a precizat ca idee:indiferenta.Fii mereu naturala si autentica ca o sa ai carisma.Fii mai indiferenta la vorbele unui baiat, fa-te plictisita, dar cu bun simt si ai sa vezi ca se indragosteste de tine.
Fetele astea irezistibile sunt o binecuvantare si un blestem pentru baieti, stii cum ti se complica viata cand te indragostesti de o fata?

| Ymela explică (pentru Credinoameni):

Da..asta credeam si eu happy