| nikol a întrebat:

Ce credeti despre baieti?

4 răspunsuri:
| Moov a răspuns:

Am sa-ti zic parerea unei fete care nu a avut prieten si e foarte baietoasa[eu sunt fata aia laughing].Paaai.cum sa-ti zic, stii cand fetele zic "off baietii cine ii intelege" la mine nu e chiar asa, adica nu as putea sa zic asta pentru ca ii cunosc foarte bine.Majoritatea prietenilor mei sunt baieti pentru ca ma accepta, in ciuda aparentelor mele.Si sunt niste prieteni de treaba, in cazul in care ai preocupari comune cu ale lor e usor.Dar nu ceva gen "Ugaa buga football" nu, prietenii mei nu sunt asa.Ce e ciudat e ca[asta la colegi] in clasa sau in viata de zi cu zi.par asa.nu stiu.imaturi si nepasatori fata de fete etc,dar,mie mi se deschid si imi zic totul,sunt ca un ajutor bun pentru ei,adica cand baietii vor parerea unei fete. uneori sunt dezamagiti dar in cazul meu nu, dar sper ca intr-o buna zi sa isi dea seama ca sunt si eu fata [la figurat, e logic ca ei stiu ca's fata laughing]si.sa inteleaga ca poate am nevoie de un prieten si daca vreunul ma place [ceea ce ma indoiesc, e doar o ipoteza] sa imi zica =D.

| elizabeth a răspuns:

Niste prostutzi...

| DauSiFug a răspuns:

Leonis28 mai exista un tip de baieti si anume baietii pro.sti (idem tie), eu zic ca te poti trata de prostie doar aruncandu-te de la etajul 10!

| tocana97 a răspuns:

Pai baietii sunt foarte de treaba:
stiu ca sunt si niste baieti care sunt foarte rai, sunt betivi, ect.dar si unele fete sunt asa.
si chestia aia ca cica baietii iubesc football-ul mai mult decat ochii din cap nu e adevarata(sunt si unele fete care iubesc fotbalul).
in concluzie:Nu suntem toti perfecti.happy