| DorDeL a întrebat:

Ce credeti ca a fost prima data? mario sau prostia lu` mario?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Si Dumnezeu a zis:sa fie lumina, si s-a facut luminawinking

| marrr a răspuns:

rolling on the floor Meriti un zece pentru intrebare.

| andreea_9470 a răspuns:

Prostia luilaughing

cred ca mamica lui avea ceva defect in burticalaughing

| andreea_9470 a răspuns:

Bine. dar trebuie sa-l intelegem... poate chiar nu stie baiatulhappy

| andreea_9470 a răspuns:

Serios?laughing. nu mai spune.ai vrea tu sa ai fata mea. si macar am tupeul sa imi arat fata, nu ca tine. cred ca a ta e deformata la ce intrebari puilaughing

| andreea_9470 a răspuns:

Aaa.si mai bine ai vedea de carte si ai invata sa scrii corect, decat sa te ocupi cu asa ceva pe site. in fine, nu cred ca ai mai mult de 13-14 ani, asa ca nu ma astept la mai mult din partea ta

| mario a răspuns:

Ce scump esti...pacat ca esti la reducere! ca eu daca-s avea fata ta mi-as da parintii in judecata! hai du-te la culcare.winking

| mario a răspuns:

Am 21 gagiu. tu ar trebui sa citesti carti ca eu la timpul meu am citit...

| blabla5532 a răspuns:

Nici 15 nu te credeam daca ziceai. ai postat o intrebare daca prezervativul se pune si pe * oua *

| Sucre a răspuns:

Dabule... nu facei Haifaif din TPU va rog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing intrebarea asta e tarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data a fost corpul lui. Mai tarziu a urcat si capul din gat asa cum testiculele coboara in scrot.