| OanaG a întrebat:

Ce credeti ca a vrut sa spuna o persoana zicand chestia asta " acum sa o cresc pe a mea[ adica prietena], si dupa culeg roadele "?

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Depinde de context, esti prea telegrafica!

| BlancaFantasma a răspuns (pentru foxi):

Oana,eu sunt convinsa ca te gandesti la ce ma gandesc si eustraight face nu stiu de cat timp sunteti impreuna dar nu`i prea "frumoasa" expresia asta a iubitului tau.mai ales sa zica asa in fata unui prieten.pun pariu ca i`ai citit conversatia pe mess si acolo ai vazut.dar in fine, eu cred ca are ganduri rele cu tine.sau pe scurt,vrea doar sex! iti baga numai prostii in cap dupa care isi ia premiul,cum s`ar zice.sper ca nu esti atat de slaba incat sa faci o asemenea greseala. abtine`te,e cel mai bine! si ai grija, poate nu e chiar asa cum am spus. poate el se referea la altceva, n`am de unde sa stiu eu.ai grija cu el, sa nu`i oferi toata increderea ta.bafta!

| OanaG explică (pentru BlancaFantasma):

Voi vedea ce se v-a intampla pe parcurs. Insa nu voi mai fi cu el ca si pana acum, imi va vedea si partea rea!

| Tiberius a răspuns:

E foarte normal. Femeile se maturizeaza mai repede decat barbatii pana pe la 17-18 ani. Apoi apare reversu medaliei care e crunt. De fapt sunt convins ca multe stagneaza pana pe la 20 si ceva

| onitza17 a răspuns:

Pai depinde ce intentii are respectivul. poate sa spuna k o creste dupa bunul lui plac k apoi asa sa o aiba pentru el.sau invers adica sa faca bani cu ea.cum spunea depinde cum gandeste, ce caracter are.dar in ziua de azi nu prea se stie niciodata ce le mai poate trece prin cap.parerea mea.