| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca e mai important in sex? Durata sau calitatea?

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Durata variaza intotdeauna, e in functie de foamea de sex a participantilor, in timp ce calitatea primeaza!
Gandeste-te ce ai alege intre doua ore de sex plictisitor sau zece minute de maxima intensitate in care faci dragoste.

| HotChoclate a răspuns:

Calitatea.Decat sa stai jumate de ora fara sa te simti nimic mai bine 5 min intense si placute big grin

| madyddd a răspuns (pentru HotChoclate):

Da si eu cred la fel. ai dat exact raspunsul pe care il vroiam! happy

| Eufourikul a răspuns:

Binenteles ca calitatea! durata are si ea o importanta dar daca calitatea e zero partida de sex e zero! braaa

| Bubuxx a răspuns:

Ambele sunt la fel de importante...dar calitate e pe primul loc, degeaba ai o durata mare daca nu e de calitate, e in zadara actul sexual.

| aLiNtUshQa a răspuns:

Calitatea

| madyddd a răspuns (pentru aLiNtUshQa):

Dc calitatea? argumenteaza

| aLiNtUshQa a răspuns (pentru madyddd):

Pai care e sensul sa faci sex mult timp daca nu primesti nici o placere

| Bessame a răspuns:

Eu cred ca in primul rand e importanta comunicarea! Calitatea si durata.depinde de cei doi poate fi scurta si de neuitat si la fel lunga si de neuitat!