| diana97473 a întrebat:

Credeti ca relatiile la distanta sunt de lunga durata?big grin

Răspuns Câştigător
| Agapimu a răspuns:

Depinde de cei din relatie, deoarece atunci cand esti ai o relatie la distanta trebuie ca amandoi sa aiba incredere deplina in celalalt, si plus ca sunt destule tentatii.

6 răspunsuri:
| Gabriella24 a răspuns:

Eu personal nu cred in aceste relatii la distanta... dar tu faci cum si ce crezi big hug

| AureliaBEST a răspuns:

Da si sotul meu este in alt oras doar o ora face si fine la saptamana dar vorbim la telefon in fiecare zi si ne iubim f mult. Deci incredere la distanta iubirea este mai puternica! Bafta

| AndyDeea a răspuns:

Nu cred.

| diana97473 explică:

Roxana27 Eu una cred...Sunt cu un baiat de 2 ani de craciun s-ar putea sa vina in irlanda unde sunt si eu.big grin Si Roxana177 se poate sa fie asa dar totusi nu cred ca te plictisesti de cineva la care ai inceput sa ii cu timpu'.big grin

| zapI a răspuns:

Depinde...daca baiatul tine cu adevarat la tine

| ROxana177 a răspuns:

La inceput tin multisor oh go on pentru ca nu sunteti unul langa altul rezulta mai putine certuri, gelozie etc etc dar la un momentdat te plictisesti sa te holbezi la un monitor cu un tip care iti canta serenade