| CocoMexii a întrebat:

Ce credeti ca este mai important? Dragostea sau sexul?

Răspuns Câştigător
| PussicatDolls a răspuns:

Eu cred ca dragostea love struck deoarece sex poti face cu oricine, indiferent de sentiment. happy Insa dragostea este ceva de nedescris.Este cel mai frumos lucru si cea mai frumoasa perioada din viata unui adolescent. happy Consider ca sexul este doar un sentiment [daca se poate numi asa smug ]care lasa doar lucruri neplacute in urma. Spre exemplu,faci sex cu prietenul tau,iar ziua urmatoate,dupa ce te-a dezvirginizat,bye bye!" laughing Lol,trebuie sa gandim si asa. happy Sexul are mai multe scopuri, unele chiar nedorite big grin Insa dragostea are unu` singur : Si anume, acela de a`i oferi placere si satisfactie celui de langa noi. happy
Asta a fost parerea mea! :p Pa`Pa si sper ca ti-a fost de folos ce ti-am scris mai sus! love struck

15 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Amandoua au importanta lor, dar dragostea e unica, te face sa plutesti, sa uiti de tine, e cel mai profund sentiment!

| lolly a răspuns:

Dragostea.

| ascovit a răspuns:

Dragostea, si nu pentru. ca nu stiu ce si nu stiu cum, insa daca dragoste nu e... stiu si eu, cum e sa faci sex cu o persoana la care nu tii deloc?thinking

| baru a răspuns:

Sall. Este clar. Nu sunt pe placul multora. Dar asa sunt eu. Deci> Sexul are cea mai mare importanta, si fara sex nu putem vietui. Asa suntem noi, cei lasati pe aceasta planeta. Indiferent cum numim sexul el trebuie sa existe, datorita organismului nostru. Ca atare, dragostea este voluntara. Poti trai si fara ea. Mai greu dar se poate. Sper ca nuam fost inteles gresit. Pa!

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Ambele sunt importante. Poti fi cat de ingaduitor vrei tu dar oricine are o limita fara sex tongue

| Viviluka a răspuns:

Dragostea normal love struck

| annkaa a răspuns:

Clar dragostea e mai importantasmug

| SEAL a răspuns:

Lungimea

| CocoMexii explică:

Alte persoane nu gandesc ca noi fetelor. mai important este sexul pentru unele pers. insa eu dutn de acord cu voi Dragostea frate nu sexu :devil):X

| CocoMexii explică:

Sunt big grin

| Scarlettt a răspuns:

Dragostea este cel mai scump dar al vietii.Parerea mea. Sexul il fac toti bochetarii pentru a se satisface

| MloweyPryss a răspuns:

Parerea mea, ambele sunt extraordinare!

| NyanCat a răspuns:

Dragostea big grin

| Icestep a răspuns:

Dragostea. love struck

| adryancreciun1 a răspuns:

Dragostea