| ajutorTpuro a întrebat:

Ce credeti ca se intampla cu mine? Cand am fost la mare am avut menstruatie chiar daca nu trebuia sa imi vina atunci [mi-a venit mai devreme] mi-a curs normal, s-a terminat si dupa doua saptamani [adica pe data cand trebuia sa vina normal] au aparut niste scurgeri maronii negre in cantitati mici. Mentionez ca ma doare si ovarul drept este posibil sa fi racit? Contact sexual nu am mai avut demult deci nu cred ca are legatura.

Răspuns Câştigător
| Katheeeee a răspuns:

Cel mai probabil ai racit, eu zic sa te duci cat mai repede la medic, pentru ca nu e de joaca cu astfel de raceli.Numai medicul iti poate spune un diagnostic corect si prescrie un tratament adecvat.Multa sanatate, iar pe viitor ai grija!

4 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Daca ai fost la mare si ai intrat brusc in apa, care era mai rece decat tine e foarte posibil sa fi racit, cel mai bine e sa te duci la medicul ginecolo, si data viitoare nu e necesar sa mai pui intrebari pe forum, du-te direct.
Sper ca te-am ajutat, funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzz

| liviu42 a răspuns:

TPU nu este cabinet ginecologic. Mergi si fa un control ginecologic.

| Michell_7762 a răspuns:

Cand spui nu am avut contact sexual demult, asta ce inseamna 1 -2 luni? Du-te si fa un control ginecologic.Este posibil sa fi racit daca apa a fost mai rece. Poti face o ecografie la ovare.

| deeeeea1 a răspuns:

Da posibil sa fi racit.mergi la medicul ginecolog va sti ce sa iti spuna:*si incearca sa ai mai multa grija de tine:*