| ajutorTpuro a întrebat:

Ce credeti ca se intampla cu mine? Cand am fost la mare am avut menstruatie chiar daca nu trebuia sa imi vina atunci [mi-a venit mai devreme] mi-a curs normal, s-a terminat si dupa doua saptamani [adica pe data cand trebuia sa vina normal] au aparut niste scurgeri maronii negre in cantitati mici. Mentionez ca ma doare si ovarul drept este posibil sa fi racit? Contact sexual nu am mai avut demult deci nu cred ca are legatura. Am postat aici pentru ca este vorba de sanatate. Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Bună.

Este posibil să fi răcit. Vorbește cu mama ta și du-te la un medic ginecolog pentru că vor apărea complicații.
Se mai întâmplă de la răceli, dar trebuie să te duci la medicul ginecolog pentru că poate fi altceva mult mai grav.

Numai bine.
Ai grijă de tine!

1 răspuns:
| Laura_6128 a răspuns:

Este probabil sa fii racit, mama a avut intr-un timp cateva zile foarte stresante si i-a venit cu o saptamana inainte.Dereglarea se poate intampla si de la stres sau sperieturi foarte mari.