| ghhb a întrebat:

Ce credeti daca baiatul in relatie pune accent doar pe sex? Si vorbele lui doar despre asta duc, mai are rost sa fii cu el?

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Are rost sa stai cu el doar daca si tu iti doresti DOAR sex de la relatie.

| RAY a răspuns:

La varsta lui ce ar ai vrea sa vrea? e imatur, adolocent, pubertate, hormoni e varsta cand am face sex cu orice fata si daca baiatul si arata bine atunci ce ai de pierdut, asta nu inseamna ca nu iubim si ca pana nu cunostem iubire credem ca iubire =sex

| mihai69 a răspuns:

Asta vrea el în primul rând. E din cauză că e băiat și mai e și tânăr. Cu timpul o să mai revină cu picioarele pe pământ.
Dacă aveți și alte chestii în comun în afară de asta, e bine. Dacă doar sexul vă leagă - treceți la „friends with benefits". E mai corect așa.

| SG1995 a răspuns:

Păi, dacă nu aveți același interes într-o relație e inutil. Adică tu și el aveți complet alte așteptări de la celălat.

| AlexDFY a răspuns:

Daca il iubesti si asta vrei si tu, atunci da, are rost sa ramai cu el

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Draga, o relatie inseamna iubire, nu sex. De fapt in iubire nu trebuie sa existe sex deoarece termenul asta se refera la o relatie intima intre persoane care teoretic nu se iubesc, iar a face dragoste inseamna sex in care se pune si iubire unul fata de celalalt. Deci compara termenele si realizeaza ce insemni pentru el.

| NicoletaSimina a răspuns:

Absolut deloc! Numai asta vrea de la tine! Nu merita sa mai fii cu el.Intr-o relatie este important sexul, dar si sentimentele. Sfatul meu este sa iti iei talpasita si sa-ti cauti fericirea in alta parte.El doreste sa fiti "prieteni cu beneficii".Un baiat matur nu procedeaza asa... pune si sentimente in acea realtie, nu il intereseaza numai sexul.