| LovePuls a întrebat:

Intr-o relatie care credeti ca sufera cel mai mult? Fata sau baiatul?
happy

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Nu are importanta.Nu este o diferenta intre baiat si fata.Amandoi sunt oamenii si in cazul acesta difera de la persoana la persoana.Fiecare cu taria sa de caracter.

17 răspunsuri:
| SpecialGirl a răspuns:

Daca se iubesc si totuul merge super niciunul, dar daca se despart sufera aman2

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Au cred ca fata

| Daniella a răspuns:

Fetele,pentru ca noi punem mai repede totul la suflet decat ei.

| d3utzsa a răspuns:

Depinde cine pune mai mult suflet in acea relatie!

| Just1dream a răspuns:

In general fetele pentru ca prin firea lor pun mai mult suflet intr-o relatie, dar nu e exclus nici pentru baieti

| DeeDee_4511 a răspuns:

Depinde de cei doi...

| mykydutza001 a răspuns:

Daca sunt impreuna si se iubesc nu sufera niciunul, dar daca se despart aman2...

| illegalb0y a răspuns:

Cine iubeste mai mult.eu sincer sunt baiat si am suferit mai mult.dar, cine stie?thinking

| mynna27 a răspuns:

Depinde...de obicei numai fetele sufera
in ziua de astazi baietii nu pun suflet intr-o relatie...big grinbig grin

| lololooo a răspuns:

Fata.

| AliceB a răspuns:

Pai.eu zic ca fetele, pentru ca ne place sa exageram.si de obicei, exageram si cand vine vorba de investitul sentimentelor. Oricum, sunt si cazuri in care sufera baietii.Dar foarte putine.

| luptatoru a răspuns:

Ambi

| luptatoru a răspuns:

Pentru orice detaliu si orice ajutor si explicatie in domeniul dragoste si sex va pot ajuta uitati id-ul ass_sergiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de relatia pe care o au. POate suferi si fata si baiatul, in functie de cat de mult se iubesc. Daca e o relatie mai superficiala va suferi mai mult cel care s-a implicat mai mult happy Funda?

| Copocean_Vasi_1996 a răspuns:

Fata.

| flory_3399 a răspuns:

Dupa parerea mea o fata sufera mai mult...dar in unele cazuri si baieti...