| Sarius a întrebat:

Ce credeti despre baieti? cel mai sincer primeste funda

Răspuns Câştigător
| LuizaaxD a răspuns:

Cu cea mai mare sinceritate::sunt nesimtiti(unii)adica sunteti cei mai buni prieteni la inceput apoi te fac in toate felurile pe la spate unii sunt de treaba adica iti sunt alaturi mereu ...nu am o parere numai ca sunt putin putin putin complet nesimtiti

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,ce pot sa cred despre baietii...nu pot generaliza pentru ca fiecare e diferit, nu pot sa pun toti baietii in aceeasi oala.SUnt si ei oameni cu nevoi,sentimente,care au diferite emotii si dorinte,cu calitati,cu defecte. DAca dai de un baiat care se comporta urat sau isi bate joc,nu trebuie sa spui ca gata toti procedeaza la fel,sunt fel si fel de persoane,asa cum si fetele sunt diferite,nu suntem tot la fel,exista baieti cu bun simt,timizi,romantici,exista baieti tupeisti, mistocari, dar oricum in orice caz nu trebuie generalizat.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Cred ca se masturbeaza prea din timp tongue

| wzz a răspuns:

Ce pot să zic.
"Noi suntem vagabonzi toţi, vă oripilăm, hă
Ăştia suntem şi cu asta defilăm
Există porci pe lume, ăştia suntem noi
Dar nu există curve mult mai curve ca voi"
Fetele, să vă văd cum daţi penibil, nefolositor şi stupid.

| briana a răspuns:

Majoritatea sunt nesimtiti si falsi.

| jdbsg a răspuns:

Sunt extrem de orgoliosi, nu`si recunosc sentimentele nici sa-i tai!

| LuizaaxD a răspuns:

Ms de fundita

| maria_3012 a răspuns:

Mincinosi ...smecheri prefacuti mai ales uni dintre ei!