| HinnaBunneh a întrebat:

Intrebare pentru baieti ce va place cel mai mult la o fata, Cum credeti ca este fata perfecta pentru voi? Cum ati vrea sa se imbrace? happy Raspunde-ti Sincer! Funda! :X

Răspuns Câştigător
| SyN a răspuns:

Fiecare baiat are fata lui perfecta, pentru mine e brunta 1, 65/1, 70 m ochii caprui inchis:X:X nemachiata, de obicei in blugi dar o rochita de seara neagra merge bine pe aproape orice fata, fundulet si sani nici prea mult nici deloc... portivit, buze dulci si moi.si de asemenea igiena impecabila altfel = 0 trasaturi de caracter: amuzanta sponata inteligenta.''nebuna'' intelgi ce vreau sa spun, si sa fie sensibila.ar fi multe de spus legat de caracte si de aspectul fizic.astea cred ca sunt in general cele mai importante ...nu am dispozitia necesara sa stau sa scriu mai mult oricum interesanta intrebare bravo!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat