| CristinaElena96 a întrebat:

Ce credeti? E adevarata zicala ca baietilor de cartier le trebuie o fata cuminte sau credeti ca tot la panarame raman?

Răspuns Câştigător
| Shavoo a răspuns:

Baieti de cartier laughing)) Nu stiam ca inca se mai foloseste termenul asta laughing) maa... unde-ati gasit casetele alea cu BUG Mafia? hai sa-ti zic o smecherie. Orice baiat vrea langa el o fata cuminte. fie ca e el cel mai retras. fie ca e "masculul alfa" al grupului. Acum depinde ce intelegem fiecare prin cuminte happy

13 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Mereu avem cele mai cuminti fete. nu stiu de ce. zic asa ca ma numar oare cum printre. sunt unii care sunt praf la propriu si totusi au fete frumoase si cuminti langa. superioritatea, puterea, renumele, dracu stie ce e. nu mi-am batut pana acum capul cu asta

| Ofiintă a răspuns:

Depinde, dacă el simte ceva pentru tine, va încerca să se schimbe de dragul tău iar dacă nu, cum ai mai spus şi tu, rămân la panarame in caz de nevoie!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lasa-i sa ramana tot la panarame, de ce sa iti bata joc de saracele fete cuminti?

| RAY a răspuns:

Baieti de cartier bine ca nu sunt de pe marte ar fi mai cool eu stiam ca stam in cartiere in orasele noastre in fine
baietii ca orice mascul de pe pamant are datoria genetica de a face sex cu cat mai multe femele indiferent de cartierul lui
nu poti generaliza sa spui ca toti vor x sau y, uni vor fete cuminti altele rele, apropo cei aia fata cuminte sau rea ca comportament ca ce?
daca intarniti un baiat timid, serios si fara banii sau aspect fizic mai putin nu va uitati la el apoi plangeti pe aici
e logic ca un pustan nu o sa vrea relati serioase e la pubertate vrea sex asta e pubertatea pana la urma
de relati sa fie pe viitor, parerea mea e ca vreti adulti dar sunteti copii
mai stati pana cresteti si voi ma refer la minte

Răspuns utilizator avertizat
| MadaSweet18 a răspuns:

Nu mai ascultati muzica rap si luati mot-a-mot tot ce spun versurile.
Alti idioti care vorbesc de "baietii rai" da' ce va fac "baietii rai"? Va amputeaza picioarele? Sunt rai pentru ca sunteti voi proaste.
Cand va duce capul mai mult ca pe un baiat spuneti ca e baiat bun, dar nu e pentru voi, tocmai ca e prea timid/prost/iubaret.
Asa ca luati-o de la "baietii de cartier", in orice oras exista cartier, baietii care stau in cartiere, sunt baieti de cartier, dupa logica mea.

| RAY a răspuns (pentru MadaSweet18):

Ai dreptate mada

| Erica33 a răspuns:

E adevarat dupa mine ca si fostul meu iubit era asa dar ne-am despartit(relatie la distanta) s-a mutat dar el inca e singur si eu la fel il astept!

| 3mil a răspuns:

Da e adevarata iar cum ai zis tu cu panaramele doar vb poate sa se intample cv dar nu tin deloc la ele

| Alex1234123 a răspuns:

Baietii rai sunt si putin "nesimtiti", daca gasesc pe cineva te lasa cu ochii in soare.
Daca e plecat este sansa ta sa gasesti pe altcineva.

Cel mai bine este sa iubesti pe cineva care te iubeste si nu te-ar lasa pentru nimic. Si ai grije la mincinosi!

| AleCsuţaa a răspuns:

Băieţii iubesc doar o singură fată, dar le-ar **** pe toate.winking

Băieţii răi vor iubi fete cuminţi, pentru că ele sunt partea bună din ei. Totuşi, ei vor vrea să le aibă pe toate. Aşa a fost, aşa e, sper să nu mai fie aşa de acum în colo.