| BlitzLikeXd a întrebat:

Ce credeti fete cum va doriti sa va fie parteneru cu patratele si fara patratele sufletist?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Pana la patratele, orice fata isi doreste ca partenerul sa fie in stare sa scrie, cat de cat corect, doua randuri. Pana a ma injura, nu cred ca tu ai fi mandru sa iesi in lume cu o fata frumusica, dar care te-ar face de rusine atunci cand deschide gura, cu intentia de a spune doua cuvinte.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Http://www.csid.ro/......r-2743963/
pentru aventura orice femeie ar alege unu hot dar pentru o relate vrea ca in articolu de mai sus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt băiat, şi nici măcar eu n-am înţeles ce ai vrut să spui prin asta.
Să presupun că întrebi dacă fetele ne preferă cu sau fără pătrăţele?
Depinde. Unele preferă băieţii cu un IQ sub 30 dar cu pătrăţele. Altele contrariul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce mereu extreme? laughing Eu vreau sa fie sufletist, cu patratele si amuzant. Glumesc. Mie personal nu-mi pasa de patratele si nici nu-mi plac. Mai ales alea duse la extreme. Imi place sa fie abdomenul plat si lucrat dar cu limita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba baiatule ba, tu ai impresia ca atunci cand iti place de cineva te uiti la muschii lui, la suflet mai da, eu intotdeauna ma uit la cat de umflati ii sunt pantalonii in fata. Conteaza altceva nu patratelele acelea pentru a te simti bine cu cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Parerea mea este ca nu in muschi se ascunde personalitatea cuiva. Sincer, nu sunt atrasa fizic de oamenii umflati cu pompa laughing.
Cred ca aspectele cele mai importante sunt - din punct de vedere fizic : ochii, parul, sa fie ingrijit, iar in rest - sa nu fie un insensibil, sa ma inteleaga, sa ii pese de mine, sa nu fie ipocrit, fals, sa ma iubeasca neconditionat, sa nu ma puna sa aleg intre el si alte lucruri care ma fac fericita, sa fie amuzant, sa incerce sa ma faca sa ma simt bine atunci cand sunt trista, sa nu fie exagerat de gelos, sa ma sustina... O relatie inseamna mai mult decat fizic, sex si interese ...parerea mea ^_^ Nu accept insulte, asta cred eu.