| MANDY_2679 a întrebat:

Ce credeti? Illuminati sunt un subiect de film sau exista intr-adevar?
Am urmarit cateva clipuri (asta e prima parte):

http://www.youtube.com/watch?v=q6XpW7c_Ibc&feature=playe r_embedded

Si totusi:)) Sunt multe dovezi. voi ce ziceti? :)

Răspuns Câştigător
| GuessWho_8607 a răspuns:

Eu cred ca exista. Am vazut si eu mai multe reportaje si in multe filme incepe sa se vorbeasca despre ei. (nu ma bazez pe filme)
Oricum in ziua de azi nu ma mai mira nimic.

3 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Eu nu mai pot cu Illuminati laughing si daca ar exista, mi se rupe, nu imi schimba viata cu nimic

| FuCkMAn a răspuns (pentru NickiMinaj):

Nu fii asa sigurwinking si DA ei exista! mai documentati-va...nu cred ca ei exista doar din cauza clipului cu demascarea industriei muzicale... uitati-va in jur, blocurile gemene daramate, simboluri satanice si grupul bilderberg

| ioana_7272 a răspuns:

Intra pe http://fatanevazutaalumii.blogspot.com si afla mai multe detalii picante despre ceea ce intrebi tu