| thealchemist a întrebat:

Credeti ca Illuminati exista?
http://www.youtube.com/watch?v=Pa-fIj39aEY&feature=relat ed

21 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Hanking a răspuns:

DA...uitate la filmul Zeitgeist.

| Nécromancie a răspuns:

Dupa parerea mea.da. (: Din ce discutii purtam cu un amic, imi tot povestea ca multe "vedete" au fost ucise ca nu li s-au alaturat, sau multi care vorbeau despre ei au sfarsit la fel, si peste tot scria ca au murit in "accidente". Acum nu stiu daca este real.Dar.tot asa, imi dadea videoclipuri gen acela dat de Ecou.

| IoanaAndrei a răspuns:

Da. si vin dupa noi. am un unchi care si-a pierdut afacerea, casa si familia din cauza lor. sad

| TheBlueWolf a răspuns:

Prietene eu nu cred in existenta lor, sunt FERM CONVINS de ea.Stiu extrem de multe despre domeniul illuminati si tot ce se incadreaza in campul lor lexical.Iti mai spun ceva ai mare grija in ce informatii publice te increzi deoarece multe sunt menite sa iti infesteze mintea.Noul ordin mondial bate la usa si se vede clar chiar si in Romania, ei sunt mana ce controleaza marionetele ce poarta numele de conducatori.

| TheBlueWolf a răspuns:

P.S.Scrie la adresa la google Itanimulli.com (illuminati invers) vei avea o MARE surpriza

| jolidon a răspuns:

Exista. sunt sigura. e prea ciudat cum se leaga lucrurile, cum cei ce le sunt impotriva dispar, cei care ajung sus arata simbolurile lor peste tot. se aude de un prieten de familie care a intrat in puscarie de curand ca avea legaturi cu masoneria. ciudat cum dintre atatia oameni sus pusi corupti tocmai el a intrat in puscarie care nu facea nedreptati semnificative. poate fi doar o coincidenta insa daca ei ar fi tinut cu el nu ar mai fi ajuns in puscarie sau in cel mai rau caz ar fi iesit imediat. insa e acolo de luni bune.el care mergea frecvent la intalniri masonice

| fetita97 a răspuns:

Da

| JajaAliensHere a răspuns:

Illuminati, masoneria, Bilderberg, toate astea exista si sunt cat se poate de reale. De asemenea, in grupul Bilderberg fac parte cele mai bogate si puternice persoane din lume, iar unul dintre cei 7 cei mai importanti membri, este chiar anticristul. Stiu, suna creepy, dar exista deja printre noi si nu mai e mult pana la noul ordin mondial.

| gaby98g a răspuns:

Da! si ne conduc pe toti!

| valinoname a răspuns:

Nu cred, nu stiu. Funda te rooooooooog rog rog rog.[sunt si eu un neajutorat]nu o sa-mi dai funda sunt sigur.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Eu cred că există.
Şi dacă există ce contează.
Pe curând!

Răspuns utilizator avertizat
| Palalila1234 a răspuns:

Nu stiu sigur dar daca exista dar stiu sigur ca daca crezi in Dumnezeu si esti de partea Lui illuminati cu masoneriile lor nu te pot ajunge la tine happy... uitate la documentaru cu demascarea industriei muzicale vei afla mai multe!

| Sabbrin_Lax_1997 a răspuns:

Exista, si eu am facut cea mai mare greseala ca am citit despre ei. acum nu ma gandesc decat la ei. Plus ca fac si muzica. Ma rog sa scap, sa uit de ei de tot. P.S Vedeam piramide in absolut orice, dupa ce le-am aflat existenta. Asa ca mai bine ar fi sa nu crezi in ei si sa crezi in Dumnezeu, chiar daca exista si pot face orice. Pace!

| ioana_7272 a răspuns:

Intra pe http://fatanevazutaalumii.blogspot.com si afla mai multe detalii picante despre ceea ce intrebi tu

| SatanaRox a răspuns:

Da exista de aceea exista si asa-ziusl dumnezeu.Illuminati au creat religia ca sa conduca toti oamenii.Nu observi ca toti asa-zisii credinciosi fac tot ce spune biserica.Cel mai simplu mod de conduce lumea. happy

| boss111 a răspuns:

DA exista:) dea lungul timpului am cules informatii despre ei si le-am adaugat toate aici : http://killuminatii.webs.com/;)

| boss111 a răspuns:

Da exista

| JessicaQ a răspuns:

Normal ca exista, dar unii oameni nu percep adevarata insemnatie a lor happy unii spun ca-s satanisti altii presedinti, dar nu e nici una nici alta, inainte sa spuneti ceva gen *facepalm* documentati-va big grin