| 22091998 a întrebat:

Ce credeti:mai exista fete care sa nu se uite la averea baiatului si la fizicul lui?
sad
Apropo, like-urile pe facebook conteaza?

Răspuns Câştigător
| RedDeath a răspuns:

Pai, gandeste-te : averea, ti-o faci daca esti istet! Conteaza doar sa nu fi lipit sarac pamantului!
Cu aspectul... Daca e una ce arata suprer, iti dai seama ca s-a chinuit sa ajunga asa. Ca sa o meriti, ar trebui si tu sa lucrezi putin la fizicul tau. Doar nu vrei una ce a avut ce face ca sa arate cum arata sa fie impreuna cu unul care nu se sinchiseste la capitolul aspect! Nu zic sa fi un... Lazar Anghelov, dar totuis, putina munca nu strica.
Adica, serios, pune-te in locul ei! Sau mai bine, pune-te in locul unui tip care munceste la sala si mai are si alte preocupari tot la acest capitol, si sa vina o fata mai grasuta, care nu depune mult efort pentru aspect, si il intreaba ca de ce n uvrea sa fie cu ea, ca de ce conteaza aspectul. Conteaza, nu in sensul ca ii mananci acuma aspectul, dar sa se vada ca omul si-a dat interestul! E ca si cum acel barbat care a muncit, in loc sa isi primeasca 'premiul' binemeritat, nu il primeste. Gandeste-te si la asta.

32 răspunsuri:
| PentruCaAutomobile a răspuns:

Majoritatea de 95% se uita la averea baiatului, insa nu condamn fetele care se uita la fizicul unui baiat, daca tu esti un grasan paros, iti imaginezi ca o sa fii impreuna cu o fata care arata bine? Dar daca tu ai face sala de X ani, ai accepta sa fii cu o fata pe care nu o intereseaza aspectul ei?

| katherinef a răspuns:

Da, exista.
Eu sincer nu le inteleg pe astea, care se uita doar la patratele si se comporta ca niste curve luate de pe centura, desi au 14 ani.
Cat despre likeuri, nu cred happy