| croissant a întrebat:

pentru voi like-urile de pe Facebook conteaza mult? De ce?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Pur si simplu sunt niste numere care nu reprezinta adevarata mea valoare ca persoana si nu ma face cu nimic mai superior fata de alta persoana care ar avea mai putine. In realitate suntem la fel. Sunt de parere ca tinerii inloc sa caute metode prin care sa-si creasca numere virtuale, mai bine cauta metode prin care sa-si creasca numarul de verzisori din portofel. (si asta nu de la parinti) Serios. dupa bine, un copil de 15 ani, care are o sursa de bani proprie (cum ar fi venitul pasiv), este mult dar mult mai presus decat unul care ar avea 10.000 de like-uri la un **** de poza de pe Facebook. Diferenta este ca unul este pur si simplu un distrus, care traieste in on-line si isi investeste energia si timpul acolo (pardon. nu si-l investeste ci si-l pierde) unde nu trebuie, dar in realitate e vai de capul lui si celalalt un om de succes care daca continua tot asa o sa ajunga undeva sus. happy.
Nu fi si tu in goana dupa niste numere fara valoare.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde din partea cui si ce postare, de exemplu imi dai like la ziua de nastere si nici nu ma cunosti, pe bune? alti cer like =e ziua mea da-mi like =jalnic

| Andreeush a răspuns:

Like-urile nu ajuta la nimic si cu toate astea sunt persoane innebunite dupa ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. La mine nu conteaza like-urile;
2. deoarece nu castig nimic din ele.

| BalogAnaMaria1969 a răspuns:

Conteaza,dar nu mult deoarece pot vedea opiniile oamenilor, dar imi ascult si opinia mea