| byabyabya a întrebat:

Ce crezi ca le place cel mai mult femeilor, dar cel mai putin?

2 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Banuiesc ca la cei 15 ani ai tai, ar trebui sa te inereseze, poate ceva in legatura cu imbracamintea.Dar, nu sunt sigura de ceea ce doresti sa afli, raportandu-ma la celelalte intrebari.Asa ca,o sa-ti raspund cam ceea ce cred eu,raportat la rubrica la care ai postat intrebarea.
Mie imi plac barbatii siguri pe ei,politicosi,culti,stilati.Iar cel mai putin,reversul lor.
Daca nu ti-am satisfacut curiozitatea,este doar vina ta,deoarece din intrebare, nu am stiut ce raspuns sa-ti dau, ca sa te multumeasca.
Vezi, din acest motiv, ti-am recomandat sa inveti carte la varsta ta si nu sa ceri detalii despre jucarii sexuale!