| Andrei32133 a întrebat:

De ce femeilor nu le place sexul oral?

Răspuns Câştigător
| maradi3 a răspuns:

Aproape toate femeile(am zis aproape!)fac sex oral si oricum,adora sa li se faca sex oral! Trebuie doar ca cele doua persoane sa se iubeasca intr-adevar si de aici si dezinhibarea! Si e gresit aia cu"pierderea demnitatii in fata barbatului"... femeia e fericita atunci cand cel pe care-l iubeste e fericit,iar daca asta inseamna si sa-i faca sex oral,nu se mai gandeste nici macar in treacat la nicio demnitate! Apoi,femeia face sex oral inclusiv in zilele cand femeia e pe stop, tot pentru ca barbatul sa fie multumit! Nu sunt povesti, nu sunt citate din filme! O sa vezi ca-mi vei da dreptate odata cu trecerea anilor!

10 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Nu stiu de unde tragi tu concluzia asta dar te anunt ca sunt multe la care le place, poate nu ai avut tu parte de asa ceva happy

| lplostonyou a răspuns:

L1Laviii sex faci in primul rand de placere si nesilit de nimeni, despre ce demnitate vorbesti tu? sau tu ai idei preconcepute? nu te obliga nimeni sa faci sex oral happy despre ce vorbim?

| VacutzaRoscata a răspuns:

Cine te-a mintit?

| CandyES a răspuns:

Le placehappy, dar unele nu vor sa recunoasca deoarece vor doar sa li se oferehee hee si asa ar pica mai bine pentru ele sa negewinking.

| UPT a răspuns:

Nu toate... Trebuie decat sa gasesti femeia potrivita...

| emima a răspuns:

Pai tu a-i face asa ceva...ce intrebare

| MindBlowing a răspuns:

Le place sa li se faca, nu sa faca.

| deliam_8720 a răspuns:

Pentru ca probabil nu e atat de placut pentru ele.

| chipanoo a răspuns:

Majoritatea femeilor care raspund aici sunt inhibate de ideea de sex in general. ar ramane uimite sa afle ca si mama lor face sex oral cu placere.

| L1Laviii a răspuns:

Simplu, laughing pentru ca nu este igienic in primul rand tu iti elimini toxinele si ea sa puna botu e c-am scarbos si in al doilea rand isi pierde demnitatea in fata barbatului si chiar in fata persoanelor care afla ca ar fi facut asta laughing ( eu una asa gandesc) sper ca ti-am fost de folos