| nooolimits a întrebat:

Ce detaliu va innebuneste fetelor prima data la un baiat cand il vedeti? ( ma refer la ochi albastri, daca ii blond sau brunet,nas,buze, urechi etc ) fac doar un sondaj de opinie.

11 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Privirea. Și nu, nu mă refer la culoarea ochilor lui ci la privirea lui in sine: daca are o privire blanda, calda, ori una rece, aspra, profunda... Însă, dacă e să o iau ca o preferință, aș alege ochii căprui.
Mi-ar plăcea să fie original, să nu aibă freze de cocalar sau piercing-uri, iar hainele lui să fie îngrijite. Să nu fumeze.
Un băiat care zâmbește și își arată non-conformismul mă poate cuceri dintr-o privire. Dacă se dă și cu parfum mă dă pe spate. Pur și simplu mă topesc dupa parfumurile masculine

| Samarra a răspuns:

Depinde de fata. De exemplu eu sunt topita dupa blonzi. Frumosi sunt si brunetii cu ochi albastri. poate si verzi. Conteaza cum e imbracat, sa fie barbierit...si daca nu mai e adolescent de exemplu, pe mine una ma innebuneste barba aia de o zi. Restu' nu prea le observi din prima. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ma intereseaza caracterul unui om mai mult, pentru ca frumusetea fizica e trecatoare, caracterul e important, nu cum arata.
Te pup!

| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Stilul, parul brunet, ochii negrii sau caprui, o tunsoare smechera, si inaltimea [ inalt ].

| Capriciu a răspuns:

Prima data ce ma atrage la un baiat sunt ochii.Imi plac foarte mult ochii verzi si negri si parul sa fie saten nu blond nu imi plac blonzii. Apoi cum se comporta si vorbeste, cum este imbaracat si cit de aranjat.

| CGF31 a răspuns:

Buna seara.
Prima data cand vad un baiat si prima chestie care imi sare in ochi este felul in care este imbracat, daca sunt hainele curate, calcate, barbierit. Daca ii place ochiului apoi ma uit la ochi happy
See'ya

Răspuns utilizator avertizat
| crash15 a răspuns:

Eu ma uit intai la inaltime. Sa fie cam cu un cap mai mare dact mine. Apoi, la ochi: verzi! Culoarea parului: brunet. Iar in cele din urma, ma uit la tricou ca sa vad cum are abdomenul.

| JenniferD a răspuns:

In primul rand imi plac baietii eleganti, la camasa si costum, sa aiba o privire calda, parul, neaparat brunet si daca se poate cret dupa aia restul sa fie mai inalt de 1, 73 etc. etc.

| Sρטηģєßטɞ a răspuns:

Ochi! Deci prima data ochii, apoi forma fetei smug

| DariusKick a răspuns:

Sunt băiat nu avea rost să mă inplic dar nu mă abțin.
Fii atent frățioare, sunt cu o tipă de un an jumate, iar ea prima dată când m-a văzut nu a interesato ce port, ce ochii am, cum am păru, dacă vorbesc frumos etc, ei ia plăcut că era drăguț, nu ai cum să te îndragostești de cineva ( cu adevărat ) fără să vorbiți.
Am ochii albaștri, 1.70 părul lung culoare blondă nici căăi pasă, nu îi pasă nici de pătrațele nici de nimic, sunt mai mic ca ea la înalțime ea are 1.77 și nu o interesează ce zice lumea.