| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete, ce preferati mai mult?
Brunet cu ochi caprui sau Blond cu ochi albastri?

50 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Cu ochii albastri si cu probleme psihice!

| Florentina9210 a răspuns:

Brunet cu ochi caprui.

| justanotheruser99 a răspuns:

Te gândești la o schimbare de look, iar acum faci sondaj de opinie? Ok, nu am o preferinta anume, eu ma ghidez in primul rand după caracter si materie cenusie, insa din totdeauna mi-au plăcut ochii căprui.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Vrajeli... prima si prima oara conteaza aspectul fizic, mai ales la prima vedere!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing ok, sunt de acord. Prima data când te uiți la cineva aspectul îți atrage atenția, insa daca pe parcurs descoperi ca respectivul e un prost de da in gropi, nu ti se mai pare la fel de atractiv. In fine, e doar părerea mea.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Asta e partea a 2-a,, doar nu m-ar atrage una proasta de da in gropi si sa fie frumoasa. Fata frumoasa si desteapta este o 'bestie'!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Deci vezi ca am dreptate? Si cantitatea de materie cenușie contează.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Fizicul conteaza la prima impresie, apoi celelalte : inteligenta, bunatate, etc''

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

De acord, dar sunt cazuri in care poate aspectul unei persoane nu este perfect, insa cu timpul ajungi sa iubești persoana respectiva pentru calitățile ei. Caci pana la urma frumusețea e efemera, dar calitatile raman.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

''Cu timpul'' ti-ai dat deja raspunsul,, timpul le rezolva pe toate.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Fie cum zici tu. Vad ca îți place sa ai dreptate.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Nu doar mie in special, tuturor le place sa aiba castig de cauza!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Ei bine, ce pot sa spun? Nici mie nu îmi displace, dar când e nevoie, eu stiu sa las de la mine.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Nu e bine sa lasi prea mult de la tine/

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Crede-ma, nu o fac! Sunt o fire ușor incapatanata, dar decât sa ajung sa ma cert cu cineva, prefer sa merg pe varianta aceluia, iar la final sa ii scot ochii cu faimoasa "ți-am spus eu!", in cazul in care se înșală. devil

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Cam dracusoara tu de felul tau.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

N-ai idee. laughing Glumesc. In general sunt pacifista si pot spune ca nu ma enervez repede insa când o fac, sunt chiar foarte sadica si răzbunătoare. laughing Chiar ma gândeam ca nu m-am certat de ceva vreme cu cineva...

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Bwhahahahahahaha

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Asta s-ar presupune sa fie malefic? laughing Îmi aduce mai mult a asta:
Rasul lui Mandark: https://youtu.be/CM6ehblAy6I
rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Nu e malefic, asa e rasul meu!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Mi se pare comic si molipsitor. laughing ma înveți si pe mine?batting eyelashes

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Tehnica nu este grea, doar priveste si invata!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Eu care credeam ca in spatele rasului tau se afla ani de practica, nopți nedormite, litrii de cafea băuta si nu in ultimul rand câteva serii de comedii, care sa stârnească ambiția. laughing eeh! Se pare ca m-am înșelat.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Putem spune si asta/

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Acum as fi ras cu putina ironie, dar inca nu mi-am perfectionat tehnica. Raman la varianta veche si muta: rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Multe mai ai de invatat, tinere Padawan!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Star wars? laughing Si se presupune ca acum mai ești si Obi-Wan Kenobi? Ce sa spun! Am rămas impresionata! Mereu mi-am dorit sa fiu un padawan. big grin

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Chiar vrei sa te slefuiesc? Mai intai trebuie sa dovedesti ca nu esti un sarpe Vaderian.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu, multumesc. De acesta data am sa spun pas. Nu vreau sa il supăr pe Yoda.(Am o viață duplicitara. Eu sunt Ahsoka. Sa nu spui nimanui!) laughing

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Bwhahahahahaha
Va sa zica,, nu vrei sa fii discipola lui Kenobi, dar ai vrea sa-l sublimezi pe Yoda.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Da. Stiu! E destul de ciudat! Dar mna... Ce sa fac? laughing așa e când soarta întregului univers depinde de tine. Tre' sa asculți de Yoda! rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Mai degraba il slujesti pe Iuda,, decat pe Yoda

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

De ce spui asta? Chiar nu îți e simpatic asta mic si verde? E mai drăguț decât un bichon. laughing Cat despre tipul asta Iuda, îmi e antipatic. Ma apuca convulsiile când aud ceva de el.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

D-aia am preferat sa nu fi un sarpe vaderian, echivalentul Iudei.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing nu am tangente cu Iuda ăsta, daca te consolează cu ceva big grin

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

E bine, lupt pentru marginalizarea serpilor si a tradatorilor!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Si cum îți merge? Ai marginalizat pe cineva pana acum?

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Nu,momentan!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Bine de știut big grin

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Mare realizare nu este.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Deocamdata. Daca te pui "pe treaba" poate reusesti sa faci ceea ce ti-ai propus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer, prefer brunetii si iubesc ochii albastri. Dar ca sa iti raspund, inclin spre un brunet cu ochii caprui.

| BeautifulSunflower a răspuns:

Ma, sa stii ca pe mine nu ma atrage unul mai mult decat celalalt. Atata timp cat ai o fata ok, nu conteaza daca esti brunet sau blond.

| Regedesubmunte a răspuns:

Nu are importantă, frumusețea contează și bani!

| Serena03 a răspuns:

Brunet cu ochi albastri

| Gabriella8895 a răspuns:

Blond cu ochi albastrii

| NekoChanCat a răspuns:

Brunet cu ochi caprui!

| Pussy21 a răspuns:

Nu contează cum arată persoana de care te îndrăgostești .........mai mult contează sufletul si mentalitatea lui✌

| Rosalinda00 a răspuns:

Cu părul negru și ochii verzi big grin

| Rosalinda00 a răspuns:

Prefer și băieții cu ochii albaștri și șateni