| scump3tea a întrebat:

Ce baiat ati prefera? Brunet sau blond? Ochi albastri sau Caprui sau verzi? Romantic sau glumet? Daca e ca la mine funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunet

Albastri

romantic

9 răspunsuri:
| CristinaCriss001 a răspuns:

Hmmm, acum nu raspund neaparat pentru funda, dar chiar m-a atras intrebarea si demult m-am gandit la "perechea" mea sa zic big grin
Sincer eu as prefera un brunet cu ochii verzi si romantic happy Acum nu stim fiecare ce ne rezerva viitorul, dar fiecare fata isi viseaza printul pe cal alb *-> whistling

| Musicmakesmefree a răspuns:

Brunet,ochi verzi, romantic da nu cred ca exista asa ceva

| RapsodieDePrimavara a răspuns:

Brunet cu ochii negri si glumet! Si obligatoriu mai inalt sau mai mare ca mine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paru nu conteaza. ochi la fel da sa fie glumet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saten cu ochii verzi

| YellowRosse a răspuns:

Brunet,albastri si romantic.love struck

| sojustme a răspuns:

Brunet
caprui
glumet...funda?big grin

| BebelusJ a răspuns:

Brunetbatting eyelashes
Albastrilove struck
Glumet dar si romantic:X

Fonda:X

| flori_5904 a răspuns:

Sincer un baiat cu ochi albastri, blond si sa fie cel mai romantic dar in acelasi timp si glumethappy dar pana la urma nu conteaza lucrurile astea daca ne intelegem bine si ne iubim :-X