| InGeRaS_7597 a întrebat:

CE diferente sunt intre sex normal si oral?

Răspuns Câştigător
| BurnAlex a răspuns:

Sexul normal-penisul este indrodus in vagin
sexul oral-penisul este indrodus in gurita(supt sau felatie)
-clitorisul este stimulat cu limba; limba este introdusa in vagin...etc(imaginatia fiecaruia:-p)aceasta procedura de a produce femeii placere cu gurita si limbutza se mai numeste si cunnilingus! Acum ca stii, spor la treaba!

9 răspunsuri:
| lOllipOp a răspuns:

Sex oral= este acel tip de sex în care organele sexuale sunt excitate cu gura.
Relația este atunci când organul genital bărbătesc (penisul) este introdus în gura partenerului/partenerei.
sau:
Sexul oral aplicat la femeie are loc atunci când bărbatul își mișcă limba pe labii, clitoris și în interiorul vaginului partenerei.happy

apoi :
SEX NORMAL.SE referă de obicei la momentul când organul reproducător masculin(penisul) intră în organul reproducător feminin.

papahappy

| mario a răspuns:

Ai lins vre. o data inghetata? asa e si cu sexul oral.in aman2 parti ori ca. i la femeie sau barbat,

| mistakeofyourlife a răspuns:

Da un search pe google

| rockirm a răspuns:

Gura

Răspuns utilizator avertizat
| DeliaaaMary a răspuns:

Pai sexul oral se face cu gura iar ce-l normal se face normalhappy
La sexul oral n-are cum sa ramana fata insarcinata.

| z_2699 a răspuns:

Ca de la pamant la cerlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal=penisul introdus in vagin. Oral=mumu.

| anutsaa a răspuns:

Pai atunci cand pe fete le mananca "pasarica" si nu vor sa se dezvirgineze si sa faca sex normal, se scarpina pe cerul gurii!laughing