| mario a întrebat:

Este ceva normal sexul oral?

11 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Atata timp cat esti implicata intr-o relatie serioasa, care dureaza de cel putin 1-2 ani si ai inceredere in partenerul tau, il iubesti si stii ca este un tip ok, care nu minte si care, bineinteles, te iubeste cu adevarat, da, sexul oral este ceva normal. Din partea ambilor parteneri.

Răspuns utilizator avertizat
| RobertClaudiu a răspuns:

Normal ca da

| BoBBy a răspuns:

Normal ca este normal

| piktor a răspuns:

Practici?
adica prestezi pentru baietei?

| RUMBURAK a răspuns:

Pentru mine da.pentru tine?

| Lαααα a răspuns:

E anormalrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ceva normal pentru cei normali, si care nu se sfiesc sa faca dragoste cu persoana iubita si sa se daruiasca intru totul. Asta implica si sexul oral si de tot felul.acum depinde si de persoane si de felul relatiei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebare, aiurea!

| SexyGirl32 a răspuns:

Poatedevil
pentru baieti e placerebig grin
cred.
dar la fete nu stiuthinking
eu n`am incercat si nici nu o sa incerc asa cevabig grinbig grin