| Shadow42625 a întrebat:

Ce efecte adverse pot apărea dacă sunt băiat și când mă masturbez folosesc săpun?

7 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Daca nu o faci des nu ai ce sa patesti, dar iti recomand sa nu mai folosesti sapun, in sensul ca spalarea prea frecventa a unei zone cu sapun inlatura si bacterile bune, in traducere poti ajunge sa ai pielea uscata si iritata de la prea mult sapun, si asta e valabil pentru tot corpul nu doar intim, in schimb poti folosi un ulei, gasesti in dm de la firma balea, e ok si pentru masaj, nici nu e scump.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă intră săpun in uretra o să te usture in draci.

| mihai69 a răspuns:

Iritații, dermatite...

| SuNaM a răspuns:

Ba sincer... Am pățit eu. Sa intre spuma aia de la săpun în gaura aceea. E cea mai nasoala usturime simțită vreodată.

| Anonimboy111 a răspuns:

Se simte bine, dar in rest cand intra sapun in gaura penisului s-ar putea sa te usture ft putin cand faci treaba mica(scuze de expresii)

| Analex17 a răspuns:

Eu folosesc gel de dus, putin cat sa alunece bine.

| ruxybelle27 a răspuns:

Iti cade ****