| Bulbuc_1736 a întrebat:

Ce lucruri ii enerveaza pe baieti?

FunDaaaaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Sυммєя, mă zgârii pe retină!

Ce îi enervează? Din proprie experiență îți spun:
- vorbăria inutilă,
- excesul de emoticoane ( kiss love struck )
- statusurile patetice prin care ele vor să impresioneze,
- gelozia și infidelitatea,
- mințitul pe față, neseriozitatea,
- alinturile enervante și repetate,
- nechibzuința banilor în ceea ce privește cumpărarea de farduri și haine,
- faptul că nu sunt lăsați liberi, stresarea cu telefoane, mesaje și certuri din cauză că a visat iubita cine știe ce scenariu de înșel,
- igiena necorespunzătoare
- să fie transformați în căteluși de apartament, ea crezându-se net superioară doar prin gen (știi tu, barbați e porci) și să își dea aere,
- ordinele idioate și regulile
- șantajul,

Succes.

8 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Excesul de linguseala si pupici, excesul de bagare in seama, 1 milion jumate de sms-uri pe zi(pe langa cealalta jumatate de milion de apeluri), intrebarile stupide (gen: Ma iubesti?), apelativele idioate (puiut, scumputz, ursuletz, iubi, uby, buby etc etc etc) si alte chestii de genul asta, prostia, minciuna, lasitatea, infidelitatea, prietenii falsi... si ar mai fi destule.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Femeile proaste, urate si insistentelaughing)

| AndreiZz a răspuns:

Fetele proaste,fetele ce nusi mai dezlipesc buzele de pe fundul lui, linguselile tampite, alinturi copilaresti, pe mine ma enerveaza foarte mult minciuna.

| Infernia a răspuns:

Sa fie fata mai desteapta ca el laughing

| Sυммєя a răspuns:

ιη ρяιмυℓ яaη∂ : gєℓσzιa. happy яєѕтυℓ ∂єριηde ∂є ƒιє¢aяє вaιaт. happy

| Sυммєя a răspuns:

Aнa. ѕι ¢ιηє a zιѕ ¢a тяєвυιє ѕa ιмρяєzισηєz ρє ¢ιηєνa ؟batting eyelashes

| Puka_4498 a răspuns:

Sa-l inseli, sau daca te place sa-i faci curte altui baiat adica sa te vada ca te simti bine cu acela, sa-l faci GELOSlaughing!

| Pustoaicaaaaaa a răspuns:

@Sυммєя scrie si tu normal.Nu impresionezi pe nimeni cu scrisul ala