| pryntesa a întrebat:

Ce este iubirea pntru voi? Sau ce inseamna iubirea pentru voi baieti?

3 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Un băiat niciodată nu va spune care sunt părerile lui cu privire la viaţa sa intimă/Decât în momentul în care vor simţi că pot avea încredere în persoana de lângă ei/În faţa celei mai speciale fete pentru ei

| forever4you a răspuns:

Pentru mine dragostea(sunt fata)inseamna cel mai frumos si de pret dar al vietii, este un sentiment imposibil de descris in cuvinte, cand iubesti si esti iubit este absolut extraordinarlove struck

Te pupkiss

| RB26DETT a răspuns:

Iubire=dragoste=funda pentru mine