| LawlietL886 a întrebat:

Ce este mai plăcut? Să dezvirginezi o fată sau să ai o fată care nu mai e virgină? Dar sincer.

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Dupa cum ai formulat intrebarea, e clar ca nu stii prea multe. Dezvirginarea, stricto sensu, dureaza doar cateva secunde, in afara de preludiu, actiune si postludiu. Problema e daca stii sa te porti frumos, sa o poti face sa se simta bine, sau esti iepuras de nici un minut.
Si de aici, cum te va tine minte virgina, sau cum o vei putea satisface pe cea cu experienta deja, care te poate invata ea pe tine ce si cum!
Mare atentie la igiena si protectie cu prezervativ!
Sunt mult prea multi copii nedoriti in orfelinate, iar de dezvirginate si dezamagite crunt nici nu mai vorbesc!

| RAY a răspuns:

Nu cred ca acest lucru conteaza intr-o relatie serioasa, desigur daca exista fete serioase

| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde de conceptia fiecarei persoane. Cel putin eu, am preferat mereu varianta a 2-a. Sincer.

| Emilian65 a răspuns:

Eu as prefera varianta a doua.

| Kingsley a răspuns:

Eu as alege a doua deoarece cu cele virgine e mai greu la început. Adevărat că păsărica unei virgine e mai fina decât una deja reciclată, dar nu e un așa mare avantaj.

| m07constantine a răspuns:

La intrebarea ta, asa raspuns: ce iti place? sexul bun in fiecare zi sau sexul de 'o data ca niciodata'?

| hatzul a răspuns:

Dacă dai frumos, nu mai contează dacă e virgină sau nu!