| carina4amya a întrebat:

Ce este orgasmul? Va rog explicati-mi si cum se manifesta...

Răspuns Câştigător
| cartridge a răspuns:

Orgasmul este rezultatul final apărut ca răspuns al activităţii ciclice din timpul actului sexual şi poate fi obţinut de ambii parteneri. Orgasmul este caracterizat ca o plăcere fizică intensă, controlată involuntar de sistemul nervos autonom.
Here we go http://ro.wikipedia.org/wiki/Orgasm
peace and ribbon!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| carina4amya explică:

Asta stiu. Dar vreau sa spun ca am facut sex de aprox7 ori si nu am avut.De ce?

| marysboy10 a răspuns (pentru carina4amya):

,,,,,,ca nai 16 ani macar

| carina4amya explică:

Auzy.eu am nevoye de ajutor.nu sa ma faca cineva curva? ca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca ti-ai inceput viata sexuala de la 12 ani. cu*vo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti... laughing)) ai dat un rasp ca ai fac xxx laughing la 12 ani si nu sti cei orgasmul straight face. puteai sa scrii pe dex RO...greu o fost laughing pa :* happy:*:X