| lavynia_3273 a întrebat:

Cum se manifesta orgasmul? thinking

9 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Prin placerea ambilor parteneri e o sezatie ''tare'' te simti bine...esti in extaz nu-ti mai doresti nimic altceva!

Răspuns utilizator avertizat
| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Cati ani ai?

| @@ a răspuns:

O explozie de simturi si sentimente...happy

| DianaLostInDreams a răspuns:

Simti un fior mai puternic, iti creste pulsuthinking etclaughing

| Lucie a răspuns:

Este o senzatie de placere si relaxare pe care o simtit in tot corpul.cand o sa-l ai o sa-ti dai seama cum ewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deh, uneori zgomotos de se sesizeaza vecinii laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O descarcare care se manifesta diferit, de la la hirciogi e altfel.Se lasa cu chitaieli harciogaresti de-i ia ameteala si pe vecini ca incep sa se auda paturi scirtiind si la ei.

| soullessFFS a răspuns:

Ia intreaba-l laughing