| esapament a întrebat:

Ce este un sarut-fluture? (butterfly kisses)

Răspuns Câştigător
| Altair22 a răspuns:

Sarutu' fluture ii ala ce thinking ala... ALA big grin

Atingi cu genele (de la ochi) fata, buzele si (dap) genele partenerului, asa in fel incat sa se imbine big grin

Asta DA schimb de purici faciali :X

9 răspunsuri:
| Altair22 a răspuns:

@esapament. E nah, nu te mai complica atata tongue, trece direct raspunsu' la " Stupid" si iti fac cinste cu o bere big grin

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Un sarut funny si sweetlaughingcu genele, pe obrazul celuilalt

| Slavic a răspuns:

Trece-ti usor genele peste buzele partenerului, pleoape, obraji, gat si peste sfarcuri, in timp ce il saruti pe piept.

| esapament explică:

@eros happy esti si tu de acord sa schimbam calificativul "Stupid" in "Sexi"? pentru ca sincer datorita comentariilor de genul asta ar trebui inventat. happy

| esapament explică:

@eros. eu ti-am spus ca faci presupuneri. eu nu cred ca e stupid raspunsul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarutul "Fluture"

Trece-ti usor genele peste buzele partenerului, pleoape, obraji, gat si peste sfarcuri, in timp ce il saruti pe piept.
asata ebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un sarut lent si cu limba.

| alexutzu333 a răspuns:

Trece-ti usor genele peste buzele partenerului, pleoape, obraji, gat si peste sfarcuri, in timp ce il saruti pe piept.

| sandu_9140 a răspuns:

Sarutul va poate face sa atingeti culmi nebanuite de extaz. Puteti incinge atmosfera cu "muscaturi" delicate. Poate ca pare prea adolescentin, dar nu trebuie sa va ingrijorati in privinta semnelor de pe gatul, pieptul, coapsele partenerului sau orice alta zona! Read the rest of this entry »

Tags: lipairea, sarutul alunecos, sarutul fluture, sarutul incepatorului, sarutul oriental, sarutul surpriza