| cineva302445 a întrebat:

Ce este viața? Ce înseamnă viața pentru voi? O iubiți sau o urâți? Ce ați schimba (dacă ați putea) la ea?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stiu ce sa raspund la primele doua intrebari

insa ar trebui sa fiu extrem de nerecunoscator sa zic ca nu iubesc viata. Sunt sanatos, am un loc de munca, nu mor de foame, am unde dormi, parintii sunt sanatosi

As fi mai sociabil si mi as fi dorit un frate... in rest nimic

| Anonim34231 a răspuns:

Viata este o iluzie. Nimic nu este adevarat. Traim ce gandim, ce suntem.

| Andreisorescu a răspuns:

Pai viata e si urata si frumoasa deoarece ai si momente de fericire si extaz maxim si momente cand te dai cu capul de pereti dar viata este cel mai bun profesor deoarece te aaculta la lectie inainte s ti-o predea si nu trebuie sa te consumi si sa incerci sa te rogi la dumnezei sa te ia de pe pamant de la o greseal ori cat de mare ar fi ea pentru ca singurul rol pozitiv al greselii e sa te invete aa nu o mai repeti
Mult noroc! Pa! Zi frumoasa happy

| Andreisorescu a răspuns:

La Dumnezeu*(ma scuzati)