| Yousosweet a întrebat:

Ce face un baiat cand place o fata? cum imi dau seama daca ma place? funda.

.

Răspuns Câştigător
| diia_3959 a răspuns:

• Iti sare intotdeauna in ajutor.
1. Îţi zâmbeşte mai tot timpul
3. Se uită în ochii tăi
4. face tot posibilul sa te atinga
5. E atent la aspectul lui fizic
sper sa iti fi fost de folos :-x:-x, funda? >:d<

6 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Pai te priveste de parca tu ai fi cea mai speciala pentru el si o sa iti mai dai seama din comportament
ce zici daca iti cade ceva aproape de el (daca il ridica si ti-l da inseamna ca e un baiat manierat, iar daca nu o ridica el inseamna ca nu ii pasa de tine) fa in asa fel incat sa observe obiectul care iti cade
sau spune-i unei prietene sa te ajute si sa ii dea nr tau de tel
daca il primeste sigur te place

| Amylee_1318 a răspuns:

Gesturile si privirea spun tot. Fii atenta cum te priveste, daca are emotii cand te vede.scaneaza-l bine si o sa-ti dai seama daca te place sau nu. Sau daca ai tupeu poti sa-l intrebi daca te place sau nu, asa scapi si de dubiu happy

| KíÐÐα a răspuns:

Te trateaza de parca ai fii o printzesa...
Cel mai important e felul in care se uita la tine...
Te priveste des la ochii si aspect fizic...
Face tot posibilu sa fie in preajma ta si sa te atinga...
Este respectuos fata de tine si nu isi bate joc de tine sau sa se poarte urat.

Bye-bye

wave

| NoMusicNoFun a răspuns:

Pe mine ma priveste un baiat de vreo 4 ani si stie ca il plac. si el ma place. funda plss puppy dog eyes ca am numai una

| 69Morena69 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema cu un baiat

| crissx_7752 a răspuns:

Pai. iti dai seama dupa cum te priveste sau dupa cum se comporta. etc. sau daca nu e prea rusinos ar trebui sa iti spuna :X