| Dolce_6277 a întrebat:

Ce faceti daca vreti sex oral si iubitul nu va face?

6 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

In primul rand, ai grija sa mirosi bine acolo. Si nu sa fii uscata, e o mare diferenta. Sunt niste solutii speciale pentru spalarea vaginului, parul sa fie ori epilat ori tuns suficient de scurt cat sa nu zgarie. Parul de pe picioare si daca mai e cazul pe restul corpului, epilat. Iti iei un lapte de corp care miroase bine si te poti cremui in timp ce el face altceva prin camera - daca te ingrijesti cu atentie si cu feminitate ii poti atrage atentia intr-un mod foarte placut.
Daca tu ii faci si el refuza, atunci inseamna ca trebuie sa incepi tu sa te JOCI cu dorinta lui, nu el cu a ta. De ex: lungiti preludiul, si tu in timp ce-l vezi mai excitat lasa ritmul mai incet, incepe sa te joci cu corpul lui, mangaieri saruturi blabla, dar numai mangaieri usoare cand te apropii de penis. Il saruti pe abdomen, te apropii, te joci usor cu el numai ca fara sex oral. Dupa care faceti sex ca de obicei si tu nu te arati nemultumita ci te exciti cat poti - asta ca regula cand faceti sex.
Daca vrei sa discuti ceva pe tema asta o faci data viitoare cu calm, delicat, inainte sa faceti sex incat sa-i poti arata ce te excita si cum sa procedeze.
Dupa toate astea, si daca toate decurg ok intre voi, intreaba-l daca n-ar vrea un 69. Si daca e nesigur pe tehnica lui, tu ii esti cel mai bun profesor - ca doar tu stii cel mai bine ce si cum iti place. Dar e foarte important, trebuie sa radiezi feminitate: de la unghii pana la dinti si par. Ca nu s-ar bucura nimeni sa stea cu nasul intr-un fund gras, paros si nespalat, nu-i asa?laughing

| Азбука a răspuns:

Propune-i o reciproca, dar tine cont de sfaturile lui cristacheceliute laughing

| maradi3 a răspuns:

Sigur nu e pregatit inca,psihic vorbind! lasa-l usor,cand iti va da de gustul "buburuzei",gandeste-te inca de pe acum cum sa-l opresti! Sau,inclin sa cred ca inca nu te iubeste cu adevarat, in mod normal ar trebui sa faceti asa numitul"sex total"fara niciun fel de inhibitii! Il vei convinge pana la urma! Lashul!laughing(n-am zis fraier, da?)laughing

| Block240_5838 a răspuns:

Cel mai probabil ii e scarba

| Bmd23 a răspuns:

Intreba-l de ce nu vrea si incearca sa il convingi ca nu e asa pot fi 1000 de motive pentru care nu vrea, poate ii este scarba, sau nu ii place cum arati tu acolo jos.

| Dolce_6277 explică:

@ maradi 3 - tare faza cu... buburuza