| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti voi? este cineva pe aici intr-o stare nasoala ca mine? sau sunt singurul de e prost dispus si cu moralul la pamant? Ar fi bine sa fiu eu singurul.
Nu imi gasesc remediu, cu toate ca pot ajuta pe altii, la mine nu are efect. nu stiu de ce. Asta inseamna ca sunt obligat sa indur totul.

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Mihaela31,
Desigur,păcat că nu mai e ce a fost anul trecut. Au venit trupe bune: Truda, Tiarra, Altar, True Mind. Acum ştiu că vin Luna Amară, Celelalte Cuvinte, Umbra, Kumm, Trooper (hip-hip ura!) şi probabil Cargo.

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,avem aceeasi stare, desi nu-mi vine usor sa si recunosc lucrul asta.Si,stii de ce? Aparent,nu am nici un motiv sa ma simt asa,nimic nu ma supara, nimic nu ma deranjeaza.Pot sa-i ajut si eu pe ceilalti, dar nu si pe mine...Nu pot explica si nici remedii nu caut.Beau cafea, fumez si astept sa treaca. Apatica.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Du-te la Top T, în seara asta, mâine sau duminică. (Festival Rock, ediţia a 27-a).
Locaţie :Buzău, Casa Tineretului.
Preţul unui bilet e 20 lei.

Baftă!

| Dominicc a răspuns:

Mee - nu am nevoie de Psihologi laughing e ceva trecator...
KrUeLlA - ai experienta? poate imi arati sau am indrumi cumva.
Unii mai facem si sex nu mergem pe "labuta"

| Азбука a răspuns:

Cu siguranta este de vina vremea... ploaia.
Zambeste, maine va fi mai bine happy

| Laviy a răspuns:

Si eu sunt tristasad Si nu pot sa imi revincrying

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Inca se mai tine TopT in Buzau? :-o
Habar nu aveam...am fost si eu pe la editiile 13, 14 si 15 big grin

| YoungHomie a răspuns:

Toate trechappy atata trebuie sa stiilaughing nu te mai gandi la cei rau ca isi faci sange rautongue

| bluemoony a răspuns:

Incearca sa fii tu... daca faci asta o sa te simti mult mai bine, daca esti suparat fii suparat sa zambesti atunci cand iti vine sa plangi nu e solutie...incearca sa iesi p afara fa schimbari, experimentaza lucruri noi, la mine are efect:p

| mee_4833 a răspuns:

Pai.pune-ti intreabarea: ce te face sa te simti asa? sincer si eu patesc asta de foarte multe ori, dar nu imi place sa arat ce simt. Daca intr-adevar, te simti asa o lunga perioada de timp, nu ar fi rau daca ai discuta cu cineva apropiat sau un psiholog. Te pup :*

| unknownboy a răspuns:

Am patit-o si eu.a durat mult dar chestia e sa nu stai singur big grin suna`ti iubita sau prietenii, iesi pe afara. incearca sa stai cat mai putin timp singur big grin sau daca stai, dormi sau uita`te la ceva care sa te incante big grin. Bafta

| KrUeLlA a răspuns:

O labuta, 2 -3 smug

| KrUeLlA a răspuns:

Nu am experienta dragule :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu esti singurul.si eu am stare mai nasoala,dar o sa treaca.E bine ca cei din jurul tau sa nu vada ca t simti asa,si chiar daca ti-e greu, trebuie sa zambesti tot timpul.
Acum incearca sa asculti si u muzica, in felul asta va trece mai repede...